Вівторок, 04.08.2020, 04:54Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Березень » 4 » Від соціальних мереж – до онлайн-банкінгу
Від соціальних мереж – до онлайн-банкінгу
07:07
   Сьогодні Інтернет проник у наше життя і діяльність. Окрім комп’ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до Інтернету все – мобільні телефони, планшети, холодильники, телевізори й багато інших портативних пристроїв. Саме тому дуже важливо знати якомога більше про безпеку у Всесвітній мережі.

   З нагоди Дня Безпечного Інтернету 2019 у коледжі відбулося анкетування студентів з таких питань:
1.    Чи користуєтесь ви Інтернетом?
2.    Скільки часу на добу ви проводите в Інтернеті?
3.    Який пристрій ви найчастіше використовуєте для виходу в Інтернет?
4.    Розмістіть перелічені послуги Інтернету в порядку найчастішого використання?
    Навчання
    Розваги
    Спілкування
    Соціальні мережі
    Он-лайн банкінг
    Інтернет-комерція
5.    Наскільки ризикова ваша поведінка в Інтернеті? (кількість балів за тест)
6.    Ваші пропозиції щодо організації доступу до Інтернету у коледжі
   Студенти групи К162 під час навчальної практики з ІСТКД обробили анкети студентів у програмі MS Excel  і отримали такі результати:
   Інтернетом користуються 100% студентів.
   Як Ви бачите, більшість студентів проводить від 1 до 5 годин в Інтернеті на добу.
   Проаналізувавши відповіді на третє питання, з’ясувалося, що 84% студентів використовує для цього смартфони.
   На перше місце за частотою використання студенти вибирали такі послуги:
   Проаналізувавши рейтинг навчання отримали таку діаграму:
   Як показує діаграма більшість студентів надає навчанню четверте або третє місце загального часу, що проводить в Інтернеті.
   Кожному студенту був запропонований тест з питаннями, що висвітлюють наскільки безпечна їх поведінка в Інтернеті. Після обробки результати виглядають так:
84% наших студентів поводяться в Інтернеті небезпечно і ризикує поставити себе під загрозу.
   Чи є щось, що ми можемо зробити, аби бути більш захищеним коли займаємося серфінгом в Інеті, крім того, що не показувати свої паролі, або не надавати забагато особистої інформації?
   Нижче наведено кілька важливих порад щодо безпеки онлайн.
1.    Чим більшою кількістю інформації ви ділитеся в соціальних мережах, тим більше ви дозволяєте зловмисникові дізнатись про вас. Маючи більше знань про вас, зловмисник може створити набагато більш спрямовану атаку. Наприклад, якщо ви поділитеся з світом інформацією про те, що ви були на автомобільних перегонах, зловмисник зможе надіслати вам електронного листа від імені компанії, що відповідальна за продажу квитків на перегони. Оскільки ви нещодавно були на цьому заході, повідомлення буде виглядати більш надійним.
2.    Повторне використання паролів - це погана практика. Якщо ви повторно використовуєте пароль у службі, що знаходиться під контролем зловмисників, вони можуть успішно спробувати увійти під вашим обліковим записом у інші служби.
3.    Електронні листи можуть легко підробити, щоб вони виглядали надійно. Підроблені електронні листи часто містять посилання на шкідливі сайти або шкідливе програмне забезпечення. Візьміть за правило не натискати на вкладенні посилання з листів, отриманих електронною поштою.
4.    Не погоджуйтесь на встановлення небажаного програмного забезпечення, особливо якщо його пропонують вам на веб-сторінці. Дуже малоймовірно, що ця веб-сторінка матиме для вас законне та безпечне програмне забезпечення. Настійно рекомендується закрити браузер та використати інструменти операційної системи, щоб перевірити наявність оновлень.
5.    Шкідливі веб-сторінки легко можна зробити схожими на веб-сайт банку або фінансової установи. Перш ніж натискати посилання або надавати будь-яку інформацію, двічі перевірте URL-адресу, щоб переконатися, що це правильна веб-сторінка.
6.    Коли ви дозволяєте програмі запускатись на вашому комп'ютері, ви даєте їй багато можливостей. Добре подумайте перш ніж запускати програму. Проведіть невелике дослідження, щоб переконатися, що компанія або особа, відповідальна за програму, є серйозним та законним автором. Завантажуйте цю програму лише з офіційного веб-сайту компанії чи особи.
7.    USB-накопичувачі та флешки містять мініатюрний контролер, що дозволяє комп'ютерам з ними спілкуватися. Цей контролер можна заразити і навчити встановлювати шкідливе програмне забезпечення на комп'ютер. Оскільки шкідливе програмне забезпечення розміщується безпосередньо в контролері USB, а не в області даних, то видалення даних або антивірусне сканування не виявить зловмисне програмне забезпечення.
8.    Зловмисники часто розгортають підроблені точки доступу Wi-Fi, щоб заманити користувачів. Оскільки атакуючий має доступ до всієї інформації, переданої через скомпрометовану точку доступу, користувачі, підключені до цієї точки доступу, піддаються ризику. Ніколи не використовуйте невідомі точки Wi-Fi, не шифруючи трафік через VPN. Ніколи не передавайте конфіденційні дані, такі як номери кредитних карток, під час використання невідомої мережі (дротова або бездротова).
 
Викладач коледжу Краснопольська Л.І.

 
Переглядів: 298 | Додав: Методист | Теги: комп'ютер, студенти, тест, ризик, безпечний Інтернет, інтернет, анкетування, захищення | Рейтинг: 4.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання