Понеділок, 02.08.2021, 00:44Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2021 » Травень » 1 » ТИЖДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ
ТИЖДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ
06:19

З 12.04.2021 по 16.04.2021 відбувся тиждень циклової комісії загальноосвітніх  дисциплін. Були проведені цікаві, змістовні заходи, в яких брали участь студенти всіх курсів.

 

Викладачі Кабак Н.В. та Царенко О.Д. провели конкурс «Мій родовід». З давніх-давен існувала традиція: кожен українець повинен знати свій рід до сьомого коліна поіменно. І чим більше прародичів ти пам’ятаєш, тим більше у тебе янголів-охоронців.

Переможцями в конкурсі стали студенти:

І місце Ткаченко М. Е 201,

ІІ місце Скрипник І. Е 202 та Горескул М. БК201,

ІІІ місце Руденко Г. БК 201, Мкртичян А. БК201.

Викладач Краснопольська Л.І. провела заняття у вигляді Брей-рингу, де студенти групи Б181 змагалися і таким чином узагальнювали свої знання з дисципліни ІСТО. Гра складалася з 6 турів різних за формою і показала гарні знання студентів з дисципліни. Група поділилася на дві команди, перемогла команда Бершадської Оксани, але і друга команда показали гарні результати.

Студенти другого курсу відділення «Механізація сільського господарства» змагалися за звання «Кращий знавець фізики-2021». Переможцем став Бондаренко Анатолій (гр. М-191). Друге та третє місце - Фефелов Павло (гр. М-191) та Скрипченко Владислав (гр. М-191).

З метою  виявлення обдарованої молоді та сприяння інтересу студентів до поглибленого вивчення комп’ютерних наук проведено конкурс комп’ютерного малюнку  в графічному редакторі Paint серед студентів групи Е201 та БК201. Переможці: 1 місце –  Горденко Діана, 2 Місце – Горескул Марія, 3 місце – Мкртичян Ашхен.

Викладач Апанасенко В.М. провела позакласний захід «Безпека дітей в Інтернеті» з  групою М205 та з групою Ю181 конкурс «Фоторобот відомої людини».

Для урізноманітнення способів формування мовної компетентності на заняттях математики в групах Е201 та М203 проведено конкурс «Гуру усного рахунку», який проходив в декілька етапів. Всі студенти отримали задоволення від спілкування.

Підведенням підсумків роботи математичного гуртка у напрямку розв’язування  олімпіадних задач стало проведення олімпіади, до якої долучитися студенти перших курсів. Переможцем виявився студент групи Е 201 Дядик Олександр.

В рамках тижня циклової комісії проводили фізичний конкурс «Левеня 2021». Метою якого було виявити не тільки рівень знань, а й креативність мислення, широту світогляду. Вітаємо переможців.

І місце Данильченко маргарита Е201

ІІ місце Дядик Олександр Е201

ІІІ місце Єрмакович Володимир М201

Викладач Масенко Н.М. провела інтерактивну гру «Математичний калейдоскоп» у групі БК201. Учасники продемонстрували не лише знання з математики та логіки, а й плідну співпрацю та командний дух. З невеликим відривом перемогла команда хлопців.

Студенти першого курсу групи М-201 15.04.21 проявили свою креативність в конкурсі «Фігури в творчості».

Викладач Стрижеус М.В. організувала конкурс стінгазет «Безпечний Інтернет».

Переможці: 1 місце – Горденко Діана та Гаращенко Андрій, 2 місце – Журавський Олексій, Володіна Яна, Клодницька Марія, 3 місце – Кріпак Ігор, Мкртичян Ашхен, Горескул Марія, Гордова Дарья, Гордієнко Ліза, Руденко Галина.

Переглядів: 68 | Додав: Методист | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання