Четвер, 09.07.2020, 02:56Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2011 » Березень » 2 » Статья про ВНЗ
Статья про ВНЗ
10:07
Logimg


У самому центрі України, у столиці аграрного краю - місті Кіровограді відлічує роки своєї біографії Вищий навчальний заклад «Кіровоградський технікум механізації сільського господарства», якому у грудні 2010 року виповнилось 80.
Свою історію технікум розпочав у далекому 1930-му  році, коли молодій країні, яка ще не оговталась після громадянської війни, для відновлення сільського господарства потрібні були кваліфіковані спеціалісти – керівники середньої ланки. Саме тоді у нашому місті на базі невеликої ремонтної майстерні була створена професійно-технічна школа, яка згодом стала Зінов'ївським індустріальним технікумом, а пізніше - Кіровоградським технікумом механізації сільського господарства.
Історія технікуму пам’ятає і нелегкі роки колективізації,  і чорні часи голодомору, і буремні роки війни. Та незважаючи на всі труднощі навчальний заклад міцнів, мужнів, набирався сили.
Пройшли роки, і від невеликої приватної майстерні він пройшов шлях до сучасного потужного навчального закладу, одного з провідних закладів аграрної освіти України, що впевненим кроком прямує у майбутнє. Не кожному навчальному закладу  поталанило пишатися такою біографією. З повним правом Кіровоградський технікум механізації сільського господарства вважається  флагманом аграрної освіти Кіровоградської області і одним з найкращих навчальних закладів України.
Навчально-виховний процес у технікумі здійснює колектив однодумців, які впевнено прокладають шлях до спільної мети, впевнено рухаючись назустріч Європейській системі освіти, не забуваючи національних традицій і багатих власних надбань.
Майже на кожному аграрному підприємстві нашої області і  багатьох інших областей нашої Батьківщини працюють випускники нашого навчального закладу. Майже половиною підприємств керують колишні студенти, а нині досвідчені фахівці аграрного виробництва. Серед випускників технікуму є депутати Верховної ради і ректори університетів, академіки і Герої Соціалістичної Праці,  Герої Радянського Союзу і воїни-інтернаціоналісти та багато інших визначних людей. На теренах України наш навчальний заклад знають і поважають.
Вже стало традицією, що студенти Вищого навчального закладу "Кіровоградський технікум механізації сільського господарства"  у числі перших і на спортивних змаганнях, і у конкурсах художніх колективів, і у конкурсах професійної майстерності. Але найголовніше – випускники технікуму високо ціняться на виробництві, оскільки мають ґрунтовні знання, практичну підготовку, а тому швидко адаптуються до умов сучасного виробництва і вливаються до трудових колективів, про що свідчать численні схвальні відгуки керівників підприємств.
Минають роки. За традицією у червні щороку відбуваються зустрічі випускників технікуму різних поколінь. І кожен  з них заходить до технікуму, як до рідного дому, а у душі кожного зринають спогади про роки юності, які пройшли у цих стінах.  І як найвища оцінка нашої роботи звучить їх побажання: "Ми хотіли б, щоб тут навчались наші діти".

Олександр Маменко, заступник директора з навчальної роботи
Вищого  навчального закладу "Кіровоградський технікум механізації
сільського господарства"
Переглядів: 776 | Додав: ktmsh | Теги: Кіровоград, технікум, років, 80, святкуємо, ВНЗ | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання