Понеділок, 13.07.2020, 01:15Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Січень » 30 » Корисні наслідки практики
Корисні наслідки практики
12:38
 З 23.01.2012р. по 27.01.2012р.  у групі к-102 проходила практика з Інформатики.
 На цій практиці ми працювали з такими програмами як: Microsoft Word, Microsoft Excel, Internet, PowerPoint. У програмі Microsoft Word ми навчилися робити авто зміст, виконувати обчислення, робити схеми та дізналися, які вимоги до оформлення курсової роботи. Тепер ми зможемо курсові роботи оформлювати за допомогою комп’ютера.
 У програмі  Microsoft Excel ми виконували  розрахунки різної складності та застосовували різноманітні функції при розв’язанні задач зі спеціальності. Наприклад ми розраховували структуру площ, структуру собівартості продукції, визначали динаміку врожайності різних культур і розв’язали багато інших економічних задач. Дізналися, що в Excel зручно працювати із даними: виконувати сортування та фільтрацію, аналізувати данні за допомогою зведених таблиць, проміжних підсумків тощо.
 Також ми працювали над проектом «Сучасні інформаційні технології». Для цього ми шукали всю потрібну інформацію в Internet, а потім робили презентацію в програмі PowerPoint.
 На останній парі відбувся захист наших презентацій із застосуванням проектора. Цікаво було побачити різні проекти  на такі теми як Інформаційні технології в медицині, віртуальна реальність, Роботи, Комп’ютерні технології в побуті і такі інші. Всі навички, які ми отримали на практиці з інформатики допоможуть нам у нашій подальшій професійній діяльності. Також ми сподіваємось, що будемо проводити практичні заняття з спеціальних дисциплін у комп’ютерному класі, тому що ми переконалися, що робити розрахунки у програмі Microsoft Excel значно зручніше і практичніше ніж за допомогою калькулятора.

Статтю підготувала Горбачева Олена

Відгуки студентів

На мій погляд практика проходила дуже цікаво. Я багато побачив нового і потрібного. Найбільше мені сподобалася робота з електронним додатком  Excel. У ньому дуже зручно робити певні розрахунки, обчислення, а я про це і не здогадувався. Все, що ми робили на практиці пригодиться в житті…
Бордовий Євген

Для мене тиждень практики виявився дуже корисним та цікавим. Робота в Excel, побудова таблиць та графіків, використання різноманітних формул надзвичайно цікаве заняття. Звичайно виникали труднощі, але допомога одногрупників та викладача зробили цю роботу значно простішою. Останній день практики вразив творчістю моїх одногрупників. Було дуже цікаво та приємно їх слухати під час захисту своїх презентацій.
Отже, якщо була б можливість я щомісяця проводила час на практиці.
Сиса Аліна

Для мене досить цікавими та корисними на практиці було те, що я удосконалила свої знання щодо Excel. Остання пара була корисною для всіх. Кожен з нас повинен вміти спілкуватися з людьми, а також у вільній формі ділитися із слухачами своїми думками.
Киглюк Анастасія

Студенти, які працювали найкраще на навчальній практиці з дисципліни «Інформатика та комп’ютерна техніка».


Киглюк Анастасія


Коротка Олена


Король Семен


Харук Анна

Найкращі презентації:

Презентації переглянути можна за посиланням нижче.

Презентація-Нездоліна Сиса Інформаційні технології у медицині
Презентація-Сучасний персональний комп'ютер Коротка Величко
Переглядів: 841 | Додав: ktmsh | Теги: студенти, презентації, практика, інформатика | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання