Вівторок, 11.08.2020, 12:54Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Квітень » 1 » Атестація педагогічних працівників
Атестація педагогічних працівників
22:09
   26-27 березня 2019 р. у Кропивницькому коледжі механізації сільського господарства відбулась чергова атестація педагогічних працівників.
   Атестація педагогічних працівників коледжу проходила відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 №930 (із змінами і доповненнями, внесеними згідно з наказами Міністерства освіти і науки України від 20.12.2011 № 1473 та від 08.08.2013 №1135). При атестації також були застосовані окремі статті нового Закону «Про освіту», стосовно організації та проведення атестації педагогічних працівників.
   Попередньо всі педагогічні працівники пройшли курси підвищення кваліфікації. На них була складена характеристика діяльності у міжатестаційний період і заслухані звіти роботи.
   На початку засідання голова атестаційної комісії, директор коледжу Олександр Григорович Маменко виступив з інформацією про проведення атестації педпрацівників згідно поданого списку, які підлягають черговій та позачерговій атестації.
   На засіданні атестаційної комісії І рівня про свою педагогічну діяльність за останні п'ять років звітувало 20 педагогічних працівників. Під час атестації характеризувалась навчальна, організаційна, методична та виховна робота педагогічних працівників.


   Комісія І рівня атестувала 7 педагогічних працівників (присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» – одному викладачу, підтверджено «спеціаліст І категорії» - 6-ти викладачам).
   Атестаційні справи 13 педагогічних працівників будуть розглядатися ще на засіданні атестаційної комісії при Управлінні освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА (ІІІ рівень) на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «викладач-методист».
   Атестаційна комісія підтвердила високий рівень підготовки педагогічних працівників, які атестувалися та їх добросовісне ставлення до виконання своїх професійних обов'язків.
Переглядів: 239 | Додав: Методист | Теги: атестація, Положення про атестацію, педагогічні працівники, атестаційна комісія, коледж | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання