Понеділок, 02.08.2021, 01:23Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Технічний сервіс в агропромисловому комплексі


Програмою дисципліни "Технічний сервіс в агропромисловому комплексі" передбачено вивчення прогресивних технологій обслуговування і діагностування сільськогосподарської техніки і обладнання.
Метою дисципліни "Технічний сервіс в агропромисловому комплексі" є вивчення наукових основ інженерного забезпечення, ефективного обслуговування техніки, її роботоздатності, а також технологічної дисципліни з метою одержання запланованих результатів у конкретних природно-виробничих умовах і зонах України.
Вивчення даної навчальної дисципліни повинно базуватись на знаннях, одержаних при вивченні дисциплін "Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів", "Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання", "Паливно-мастильні та інші експлуатаційні матеріали", "Трактори і автомобілі", "Сільськогосподарські машини", "Економіка і організація агропромислового виробництва".
При вивченні дисципліни необхідно звертати увагу на причини, які викликають несправності і передчасне спрацювання машин, способи і засоби їх усунення; значення своєчасного проведення технічних обслуговувань і діагностування машин, їх вплив на довговічність роботи сільськогосподарської техніки. Досконалому вивченню дисципліни сприяє використання основної і додаткової рекомендованої літератури, технічних умов на проведення технічних обслуговувань, альбомів технологічних карт, стандартів на технічне обслуговування і діагностування машин тощо.

 

№ п/п

Найменування Посилання
1 Програма дисципліни Переглянути
2 Структура навчальної дисципліни Переглянути
3 Теми практичних занять Переглянути
4 Екзаменаційні питання Переглянути
5 Самостійна робота Переглянути
6 Рекомендована література Переглянути
7 Тестові завдання Переглянути
8 Підручники Переглянути
9 Курсове проектування (методичка та шаблон) Переглянути
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання