Понеділок, 02.08.2021, 00:36Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Студентське самоврядування


Згідно закону України «Про фахову передвищу освіту» (ст.41) Студентське самоврядування є невід'ємною  частиною громадського самоврядування, воно об'єднує  студентів, які навчаються у  Кропивницькому коледжі механізації сільського господарства. Студентське самоврядування – це право і можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту  своїх прав та інтересів, а також брати участь в управлінні закладом фахової передвищої освіти.
    В коледжі працюють органи студентського самоврядування – Рада студентського самоврядування коледжу,  а також Ради студентського самоврядування відділень та гуртожитків №2 і №3, які планують свою роботу, переймають досвід в інших  закладах освіти, а також вони приймають участь в складах журі при проведенні конкурсу на кращу кімнату гуртожитку, конкурсу «Міс  коледж», студент року та інших заходах.
   Студентське самоврядування завжди існувало на рівні студентської групи – актив групи , у гуртожитку – Рада гуртожитку , у коледжі – старостат. Закон «Про фахову передвищу освіту» розширює права студентського самоврядування, йому делегують право брати участь в обговоренні та вирішенні питань удосконалення освітнього процесу, організації дозвілля, побуту та харчування, проводити організаційні, просвітницькі , наукові, спортивні та інші заходи, захищати права та інтереси студентів, брати участь у вирішенні питань забезпечення належних побутових умов проживання в гуртожитках.

 

Виховна робота в гуртожитках.

Вихователь — це особа, яка за дорученням народу має повсякденний доступ до найдорожчого народного багатства — розуму, думок, почуттів дітей, підлітків і юнацтва. Перед ним, з одного боку, моральні цінності, створені, вистраждані протягом століть, з другого — багатство народу, його майбутнє, його надія — молодо покоління. Вихователь творить найбільше багатство суспільства — людину. В цьому творенні найголовнішим є вміння знайти в моральних цінностях нашої Вітчизни і всього людства те, що треба вкласти в юні душі. Визначивши, що треба вкласти в юні душі, вихователь замислюється над тим, як настроїти своїх вихованців на сприйняття моральних цінностей.
В. О. Сухомлинський

 

 

Вихователь гуртожитку №3 Скорова Оксана Анатоліївна
Виховання – велика справа, воно вирішує долю людини

 

Засідання студентської ради гуртожитку №3 Склад ради гуртожитку №3 2020-2021 н.р.
Шаховий турнір між командами гуртожитків №2 та №3

 

Конкур-огляд «Краща студенська кімната гуртожитку №3» під гаслом: «Гуртожиток – здається просто слово, але значить він для нас усе…» Лютий 2020 р.
№506 Новікова Софія Ільїн Тетяна №407 Путня Сніжана Кононенко Алла №904 Вербицький Богдан Вербицький Сергій

Пісенний конкурс "Співаємо серцем про маму":

Переглянути

 

 

Урок мужності «Герої Сходу дня нас, як приклад!» Екскурсія в музей кіборгів 3 полку спецпризначення міста Кропивницького Травень 2019 р.

 

 

Наш гуртожиток кращий в місті Кіровограді, в Кіровоградський області і серед гуртожитків вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики та продовольства виборов трете місце в конкурсі «Гуртожиток - наш дім»

Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання