Вівторок, 11.08.2020, 11:56Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Студентське самоврядування


Згідно закону України «Про фахову передвищу освіту» (ст.41) Студентське самоврядування є невід'ємною  частиною громадського самоврядування, воно об'єднує  студентів, які навчаються у  Кропивницькому коледжі механізації сільського господарства. Студентське самоврядування – це право і можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту  своїх прав та інтересів, а також брати участь в управлінні закладом фахової передвищої освіти.
    В коледжі працюють органи студентського самоврядування – Рада студентського самоврядування коледжу,  а також Ради студентського самоврядування відділень та гуртожитків №2 і №3, які планують свою роботу, переймають досвід в інших  закладах освіти, а також вони приймають участь в складах журі при проведенні конкурсу на кращу кімнату гуртожитку, конкурсу «Міс  коледж», студент року та інших заходах.
   Студентське самоврядування завжди існувало на рівні студентської групи – актив групи , у гуртожитку – Рада гуртожитку , у коледжі – старостат. Закон «Про фахову передвищу освіту» розширює права студентського самоврядування, йому делегують право брати участь в обговоренні та вирішенні питань удосконалення освітнього процесу, організації дозвілля, побуту та харчування, проводити організаційні, просвітницькі , наукові, спортивні та інші заходи, захищати права та інтереси студентів, брати участь у вирішенні питань забезпечення належних побутових умов проживання в гуртожитках.

 

Виховна робота в гуртожитках.

Вихователь — це особа, яка за дорученням народу має повсякденний доступ до найдорожчого народного багатства — розуму, думок, почуттів дітей, підлітків і юнацтва. Перед ним, з одного боку, моральні цінності, створені, вистраждані протягом століть, з другого — багатство народу, його майбутнє, його надія — молодо покоління. Вихователь творить найбільше багатство суспільства — людину. В цьому творенні найголовнішим є вміння знайти в моральних цінностях нашої Вітчизни і всього людства те, що треба вкласти в юні душі. Визначивши, що треба вкласти в юні душі, вихователь замислюється над тим, як настроїти своїх вихованців на сприйняття моральних цінностей.
В. О. Сухомлинський

 

 

Вихователь гуртожитку №3 Скорова Оксана Анатоліївна

 

За нами майбутнє!


 

СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК №3

 

Гуртожиток - наш дім, ми господарі в нім

 

 

Студентська рада гуртожитку № 3 на 2019-2020 н.р.

 

 

 

 

Мета:

  • захищати права кожного здобувача освіти;
  • поліпшувати побутові умови проживання;
  • дисципліна та правопорядок;
  • створити міцний студентський колектив під гаслом «Один за всіх і всі за одного».
Ми - майбутнє України! Засідання активу
Шаховий турнір між командами гуртожитків №2 та №3

 

Конкурс на кращу кімнату. Кращі кімнати гуртожитку №3. 2018-2019н.р.

 

 

Вечір відпочинку присвячений "Дню святого Валентину"

 

 

 

Урок мужності. Герої сходу для нас, як приклад

 

Через розум і серце до храму студентської душі.

 

Наш гуртожиток кращий в місті Кіровограді, в Кіровоградський області і серед гуртожитків вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики та продовольства виборов трете місце в конкурсі «Гуртожиток - наш дім»

Традиційно студенти коледжу з настанням весни працюють на закріплених ділянках, прибирають сміття, білять бордюри, висаджують кущі і дерева.
Студенти групи М144 проводять День довкілля на закріпленій ділянці
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання