Понеділок, 02.08.2021, 01:22Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Здоров'я і спорт


Sport

СПОРТИВНА БАЗА КОЛЕДЖУ

У Кропивницькому коледжі механізації сільського господарства для занять фізичною культурою та фізичним вихованням використовуються два спортивних зали загальною площею 820 м2, два тренажерні зали, шаховий клуб, два спортивні майданчики.


Ігровий спортивний зал використовується для проведення розминок, спортивних ігор, виконання елементів спортивної гімнастики, проведення організаційної, основної та заключної частин занять. Зал обладнаний воротами для футзалу, баскетбольними щитами, волейбольною сіткою. На підлозі нанесена універсальна розмітка. Зал має природне та штучне освітлення, обладнаний системою звукопідсилення.


Малий спортивний зал служить для проведення занять з настільного тенісу, спортивної гімнастики, професійно-прикладної підготовки. Зал обладнаний гімнастичними перекладинами, паралельними брусами, спортивними матами та тенісними столами. Природне освітлення залу доповнюється штучним.


Тренажерні зали обладнані кількома стандартними силовими тренажерами, помостами для виконання силових вправ з важкої атлетики, набором штанг і гир і використовуються для проведення занять спортивних секцій.


Шаховий клуб - приміщення, призначене для проведення занять з гри в шахи та шашки, вивчення правил та прийомів гри, проведення змагань та обговорення їх результатів. Приміщення обладнане дванадцятьма шаховими столами зі стільцями, укомплектоване наборами шашок, шахів, шахових годинників, засобами наочності.

Активно використовуються для проведення занять та тренувань спортивні майданчики, які розташовані на території коледжу. Це ігрові – волейбольний, два баскетбольних, два міні-футбольні та майданчики з нестандартним обладнанням ( гімнастичні перекладини, паралельні бруси, руко лаз, лабіринт, гімнастична драбина.) Для занять легкою атлетикою використовуються бігова доріжка, стрибкова яма та сектор для штовхання ядра.

Спортивний комплекс має обладнані роздягальні, душові з підігрівом води та туалетні кімнати.

Спортивна база Кропивницького коледжу механізації сільського господарства за підсумками конкурсів спортивних баз посідає перше місце серед закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Кіровоградської області, та п’яте - серед ЗВО І-ІІ рівнів акредитації системи аграрної освіти України.

Результати Календар Розклад
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання