Понеділок, 02.08.2021, 01:32Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ремонт машин і обладнання


Мета та завдання навчальної дисципліни

Мета: оволодіння студентами необхідними знаннями з основ ремонту машин і обладнання агропромислового виробництва в умовах ринкових відносин.

Завдання: набуття студентами знань та умінь прогресивних технологій ремонту тракторів, автомобілів, комбайнів та обладнання тваринницьких ферм. Вивчення причин, які викликають несправності і передчасні зноси машин, способи і засоби їх усунення, значення своєчасного проведення ремонтів машин, їх вплив на довговічність роботи машин і обладнання агропромислового виробництва.

   У результаті вивчення навчальної дисципліни студент повинен знати :
матеріали рекомендаційного характеру, технічні умови (ТУ) на проведення основних регламентованих робіт ремонтного виробництва, елементи організації і технології ремонту машин і обладнання з урахуванням сучасних досягнень науки і техніки.
   Студент повинен вміти: організовувати місця проведення ремонту машин, агрегатів, вузлів, систем і механізмів у майстернях сільськогоспо­дарських підприємств різних форм власності; виконувати операції ремонту машин і обладнання з виконанням основних конструктивних і технологічних регулювань, працювати на випробувальних стендах та іншому ремонтно-технологічному обладнанні, користуватись контрольно-вимірювальними приладами та інструментами; організо­вувати виробничий процес; використовувати прогресивні технології ремонту машин і обладнання, здійснювати контроль за дотриманням високої технологічної дисципліни; упроваджувати заходи щодо забезпечення безпечних прийомів виконання технологічних операцій.

 

№ п/п

Найменування Посилання
1 Програма дисципліни Переглянути
2 Структура навчальної дисципліни Переглянути
3 Теми практичних занять Переглянути
4 Екзаменаційні питання Переглянути
5 Самостійна робота Переглянути
6 Рекомендована література Переглянути
7 Тестові завдання Переглянути
8 Підручники Переглянути
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання