Понеділок, 02.08.2021, 00:25Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Практична підготовка


Практичне навчання

ПРАКТИЧНЕ НАВЧАННЯ – ОСНОВА

ПРОФЕСІОНАЛІЗМУОрищенко Сергій Борисович
Завідувач навчально-виробничою практикою
Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист,
відмінник освіти України.

Практична підготовка студентів - обов'язковий компонент освітньо-професійної підготовки, що має на меті отримання студентами професійних умінь і навичок для здобуття кваліфікаційного рівня. Проводиться в умовах професійної діяльності під організаційно - методичним керівництвом викладачів вищого навчального закладу та спеціалістів з певного фаху в кабінетах, лабораторіях, майстернях, навчально-виробничому гаражу, а також на виробництві при проходженні різного виду практичних занять, навчальних і виробничих  практик.
На посаді заступника директора з практичного навчання працювали:
  Нікітін Павло Онисимович 1958 - 1964 рр;
  Лауш Петро Васильович 1964 - 1982 рр;
  Столяров Іван Павлович 1982 - 1983рр;
  Кухаренко Володимир Сергійович 1983 - 1984рр;
  Коваленко Станіслав Григорович 1984 - 1992рр.
З лютого 1992 року цю посаду обіймає Орищенко С.Б. - вихованець технікуму після закінчення середньої школи на Бобринеччині, отримав кваліфікацію тракториста і водія, відслуживши в Збройних силах, вступив до технікуму, відмінно закінчив його.
Пройшов шлях  від секретаря комсомольської організації технікуму, викладача, завідувача відділенням до заступника директора.


Є членом навчально-методичної комісії з практичного навчання студентів вищих аграрних навчальних закладів I-II рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України, голова обласного методичного об’єднання заступників директорів технікумів з навчально-виробничої роботи, експерт і член Регіональної експертної ради Управління освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації  з питань ліцензування робітничих професій, сільськогосподарський дорадник і експерт - дорадник, член регіональної кваліфікаційної комісії з перевірки рівня знань та практичних навичок сільськогосподарських дорадників і сільськогосподарських експертів-дорадників та апеляційної комісії.
За час роботи на посаді  заступника директора з навчально-виробничої роботи технікуму досягнуто суттєвого розвитку бази практичного навчання, з його особистою участю проведено роботу щодо підбору баз  навчальних і виробничих практик передових сільськогосподарських підприємств і установ різних форм власності, збудовано і здано в експлуатацію автотрактородром площею 1.2 га, паливозаправочний пункт, переоснащено лабораторії «Трактори і автомобілі», «Сільськогосподарські машини», «Експлуатація машин і обладнання», навчальний магазин та інше. Проведено капітальні ремонти тракторів та автомобілів навчального закладу. Розроблено та впроваджено в навчальний процес навчально – методичний комплекс практичного навчання. Підготовлено і проліцензовано п’ять робітничих професій.
Орищенко С.Б. - співавтор підручника «Технічне обслуговування та ремонт сільськогосподарської техніки», навчального посібника «Організація практичного навчання», навчально-методичних рекомендацій, пропозицій, положень і програм. Відзначений вищою нагородою навчально-методичного центру аграрної освіти Нагрудним знаком «За вагомий внесок у розвиток освіти України».
Сьогодні в навчальному закладі ефективно використовується матеріально-технічна база - це більш, як 30 одиниць автомобілів, 18 тракторів, 12 комбайнів та велика кількість різноманітного обладнання, машин і механізмів, які розміщено  у 52 лабораторіях і кабінетах.


НАВЧАЛЬНО – ВИРОБНИЧА МАЙСТЕРНЯМакогонський Василь Романович
Завідувач навчально-виробничою майстернею


Методика і організація практичного навчання студентів  з випуском готової продукції у навчально-виробничій майстерні технікуму визнана кращою і запроваджена в навчальних закладах Міністерства аграрної політики та продовольства України
(має назву «Кіровоградська»)Колектив майстрів виробничого навчання навчально - виробничої майстерні технікуму


НАВЧАЛЬНО – ВИРОБНИЧИЙ ГАРАЖГрицачук Валерій Павлович,
завідувач навчально - виробничого гаражу
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання