Понеділок, 02.08.2021, 02:14Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Охорона праці в галузі


Охорона праці в галузі

Конституція України гарантує кожній особі право на належні, безпечні і здорові умови праці. Це конституційне положення стало своєрідним принципом, на якому вибудовується цілий комплекс правових, соціально-економічних,санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, що формують систему охорони праці усіх зайнятих громадян.

Запорукою успішного вирішення завдань дотримання правил охорони праці у різних галузях економіки є навчання висококваліфікованих фахівців, які пройшли відповідну теоретичну і практичну підготовку та здобули відповідні знання з охорони праці. Саме для цього було запроваджено вивчення обов'язкової навчальної дисципліни «Охорона праці в галузі» для вищих навчальних закладів усіх спеціальностей.

Вивчення цієї дисципліни має на меті формування у майбутніх фахівців умінь та компетенції для забезпечення ефективного управління охороною праці та поліпшення умов праці з урахуванням досягнень науково-технічного прогресу та міжнародного досвіду, а також усвідомлення нерозривної єдності успішної професійної діяльності з обов'язковим дотриманням усіх вимог безпеки праці у конкретній галузі

Завданням вивчення дисципліни є забезпечення гарантій збереження здоров'я і працездатності працівників у виробничих умовах конкретних галузей господарювання через ефективне управління охороною праці та формування відповідальності у посадових осіб і фахівців за колективну та власну безпеку.

№ п/п Найменування Посилання
1 Структура навчальної дисципліни Переглянути
2 Питання для підсумкового контролю знань Переглянути
3 Рекомендована література Переглянути
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання