Понеділок, 02.08.2021, 01:33Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Навчальна робота


Навчальна робота

Організація освітнього процесу
у Кропивницькому коледжі механізації сільського господарства

Освітній процес у коледжі – це система організаційних і дидактичних заходів, що спрямовані на реалізацію змісту освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» відповідно до державних стандартів освіти. Організація освітнього процесу в коледжі визначається Законами України «Про освіту», «Про вищу освіту», Статутом коледжу, Положенням про організацію освітнього процесу у коледжі, Правилами внутрішнього розпорядку коледжу. У коледжі розроблені і діють положення, які регламентують освітній процес: про самостійну роботу студентів, систему забезпечення якості знань студентів, відрахування, поновлення і переведення студентів та ін.

Освітній процес базується на принципах науковості, гуманізму, демократизму, наступності та безперервності, незалежності від втручання політичних партій, громадських та релігійних організацій.

Організація освітньої діяльності у коледжі спрямована на створення умов для особистого розвитку і творчої самореалізації студента, формування його національних та загальнолюдських цінностей, створення рівних можливостей для молоді у здобутті якісної освіти, підготовки до життя і праці в сучасних умовах, на розроблення та запровадження освітніх інноваційних технологій, демократизацію освітнього процесу, на розвиток неперервної освіти впродовж життя, інтеграцію української освіти в європейський і світовий простір, на забезпечення соціального захисту студентів та педагогічних працівників, відповідальне ставлення до власного здоров'я та навколишнього середовища, на створення найбільш сприятливих умов життєдіяльності студентів.

Зміст освіти – це науково обґрунтована система дидактично та методично оформленого навчального матеріалу для різних освітніх і освітньо-кваліфікаційних рівнів. Зміст освіти визначається освітньо-професійною програмою підготовки, навчальними програмами дисциплін, іншими нормативними актами органів державного управління освітою та вищого закладу освіти і відображається у відповідних підручниках, навчальних посібниках, методичних матеріалах, дидактичних засобах.

Зміст освіти включає нормативний та вибірковий компоненти. Нормативний компонент змісту освіти визначається відповідним державним стандартом освіти, а вибірковий – вищим закладом освіти.

Освітні програми на сьогодні є системою освітніх компонентів на відповідному рівні вищої освіти в межах спеціальності, що визначають вимоги до рівня освіти осіб, які можуть розпочати навчання за такими програмами, перелік навчальних дисциплін і логічну послідовність їх вивчення, кількість кредитів ЄКТС, необхідних для їх виконання, а також очікувані результати навчання (компетентності), якими повинен оволодіти здобувач відповідного ступеня вищої освіти.


Освітня програма профільної середньої освіти для підготовки:

№ п/п Найменування Посилання
1 Молодших спеціалістів на основі базової загальної середньої освіти Переглянути
2 Фахових молодших бакалаврів на основі базової загальної середньої освіти Переглянути

 

Підготовка молодших спеціалістів:

№ п/п Найменування Посилання
1 Освітня програма Агроінженерія Переглянути
2 Освітня програма Електроенергетика Переглянути
3 Освітня програма Маркетинг Переглянути
4 Освітня програма Облік і оподаткування Переглянути
5 Освітня програма Право Переглянути

 

Освітньо-професійні програми підготовки фахових молодших бакалаврів:

№ п/п Найменування Посилання
1 Освітньо-професійна програма Агроінженерія Переглянути
2 Освітньо-професійна програма Електроенергетика Переглянути
3 Освітньо-професійна програма Маркетинг Переглянути
4 Освітньо-професійна програма Облік і оподаткування Переглянути
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання