Понеділок, 02.08.2021, 01:50Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріально-технічна база


resource base
Заклад освіти має матеріально-технічну базу, яка відповідає сучасним вимогам підготовки фахівців. У двох навчальних корпусах Кропивницького коледжу механізації сільського господарства розміщено 34 навчальні лабораторії та 28 кабінетів. Площа приміщень для занять студентів складає понад 9000 кв. м, що становить близько 10 кв. м на 1 студента. Лабораторії та кабінети оснащені необхідною кількістю технічних засобів навчання, мають достатню кількість плакатів, стендів, дидактичного матеріалу, відповідне комп’ютерне забезпечення.


Для реалізації сучасних інформаційних та мультимедійних технологій у закладі освіти обладнано п’ять комп’ютерних лабораторій, де стаціонарно розміщено 45 комп’ютерів, загалом у навчальному процесі задіяно близько 60 комп’ютерів. Для забезпечення відтворення візуальної інформації у закладі освіти використовуються 8 мультимедійних проекторів та 12 телевізорів. Всі комп’ютери, які використовуються у закладі освіти мають доступ до мережі Інтернет. До мережі Інтернет також підключені студентські гуртожитки.


Книжковий фонд бібліотеки коледжу налічує понад 96 тис. примірників навчальної та художньої літератури. До приміщення бібліотеки входять книгосховище та читальний зал на 80 робочих місць.


Практичні заняття з водіння трактора та автомобіля проводяться на автополігоні. Проведення навчальних практик здійснюється, зокрема, у навчально-виробничій майстерні коледжу.


Харчування студентів забезпечується їдальнею та буфетом. Для медичного обслуговування студентів у закладі освіти працює медпункт.
Технікум має 2 гуртожитки, укомплектованих необхідним обладнанням та інвентарем. В гуртожитках створені всі умови для проживання та підготовки до занять.


Два спортзали загальною площею понад 800 кв.м. дозволяють організувати змістовне проведення занять з фізичного виховання та роботу спортивних секцій.

Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання