Вівторок, 18.06.2019, 15:31Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0

Бібліотека


Бібліотеки – це скарбниці всіх багатств людського духу
Готфрід Вільгельм Лейбніц

Бібліотека коледжу заснована в 1946 році. Тоді це була невеличка бібліотека, фонд якої становив біля однієї тисячі примірників книг та журналів. На сьогодні бібліотека налічує 96 тисяч примірників книг, методичних матеріалів та періодичних видань з різних галузей знань.
Загальна площа, яку займає бібліотека – 383 м2
з яких : абонемент -150 м2
читальний зал -200 м2 
Основна функція бібліотеки – забезпечення літературою та інформацією навчально-виховного процесу, здійснення повного і якісного бібліотечно-бібліографічного обслуговування всіх користувачів коледжу згідно з інформаційними запитами на основі широкого доступу до бібліотечних та інформаційних ресурсів.
Бібліотечне обслуговування користувачів проводиться на абонементі та в читальному залі, який розрахований на 70 місць. Щорічно бібліотека обслуговує  близько 1400 користувачів. Це студенти денного і заочного відділень, викладачі, спеціалісти та  співробітники коледжу.  Книговидача становить – 70000 на рік.
На допомогу навчально-виховному процесу бібліотека готує  рекомендаційні списки літератури, бюлетені нових надходжень.
Формування бібліотечного фонду проводиться відповідно до профілю навчального закладу, перевага у комплектуванні бібліотеки коледжу надається навчальним виданням - підручникам, посібникам, спеціальній та довідковій літературі.
Ефективними технологіями масового інформування користувачів є організація тематичних виставок.
Провідне місце в роботі бібліотеки займає проведення інформаційно-масових заходів. З метою формування у студентської молоді демократичного світогляду, національної свідомості, поваги до історичного минулого свого народу, до моральних норм, свідомого ставлення до навчання, праці, обраної професії бібліотека застосовує різні форми і методи роботи, такі як: виховні години, уроки пам’яті, інформаційні години та ін.
Завітайте до бібліотеки коледжу. Ви тут зустрінете добрих, щирих працівників, багато квітів, світ прекрасного та розумного, якість і комфортність обслуговування.
Бібліотека працює:
щодня – з 800 - 1900
вихідні дні – субота, неділя
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube Google+
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання