Понеділок, 02.08.2021, 02:13Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Право


Право

Юрист – це сучасна і високооплачувана професія. Кропивницький коледж механізації сільського господарства здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 081 «Право». Студенти отримують теоретичні знання і практичні навички, проходять практики в державних, комерційних та правоохоронних установах.

Навчальний процес організований з урахуванням сучасних інформаційних технологій навчання та орієнтується на формування освідченої, гармонійно розвиненої особистості, здатної до змін і розвитку в соціально-культурній сфері, в галузях техніки, технологій в системах управління та організації праці в умовах ринкової економіки.

Практична підготовка із спеціальності проводиться у відповідних кабінетах та лабораторіях. З фундаментальних дисциплін організовані навчальні практики, на яких студенти роблять перші кроки практичної підготовки у стінах навчального закладу.

Педагогічний колектив відділення "Економіки та права" Кропивницького коледжу механізації сільського господарства весь час піклується про якість навчання студентів на відділенні. Для цього крім основних форм занять проводяться диспути, колоквіуми, конференції, семінари, олімпіади на різні теми, що примушує студентів відстоювати свою власну думку цивілізованим шляхом, як це належить юристу.

Переддипломну виробничу практику студенти спеціальності «Право» проходять в Головному управлінні юстиції, в базових та кращих сільськогосподарських підприємствах, фермерських господарствах, акціонерних товариствах, фірмах та філіях підприємств, які дають можливість виконати програму практики студентам на підставі укладених договорів.

У коледжі працює "Громадська юридична консультація", яка, крім юридичних послуг організовує проведення зустрічей з працівниками органів МВС, суду, прокуратури, нотаріату.

Для заохочення успішності та активності студентів на відділенні щорічно проводяться конкурси "Кращий студент відділення", "Містер-Х", "Феміда", "КВК", "Брейн-ринг"; олімпіади, тематичні вечори та вечори відпочинку, рольові ігри, конференції, диспути на актуальні сьогоденню та студентам теми: "Смертна кара: так чи ні", "Сурогатна матір: так чи ні", "Шляхи відродження українського села в сучасних умовах" та інші.

Випускники ККМСГ за спеціальністю «Право» отримують диплом державного зразка і можуть продовжувати навчання в ВНЗ ІІІ-IV рівня акредитації за ступеневою освітою. Отримавши диплом, випускники молодші спеціалісти з права також легко знаходять місце на ринку праці, а саме:

  • надають юридичні консультації підприємцям;
  • консультують і складають юридичні документи;
  • працюють в податковій інспекції;
  • виступають представниками в кримінальних і цивільних справах;
  • надають консультації з юридичних послуг в нотаріальних конторах;
  • представляють сторони в трудових суперечках;
  • працюють в органах внутрішніх справ.

Викладачі відділення «Економіки та права» повсякчасно здійснюють наукову діяльність, беруть участь у міжнародних і всеукраїнських наукових конференціях, семінарах, а також готують студентів до участі в конкурсах студентських наукових робіт.


Студенти
УАС
У суді
Студенти в адміністрації
AgroExpo
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання