Понеділок, 02.08.2021, 02:12Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Лабораторії


Лабораторії

Лабораторія "Теоретичні основи електротехніки" заснована в 1974 році. Завідуючою лабораторії з вересня 1989 року є викладач електротехнічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Красноштан Людмила Миколаївна.

Лабораторія Теоретичні основи електротехніки Лабораторія укомплектована необхідним обладнанням для забезпечення навчального процесу з дисциплін "Теоретичні основи електротехніки" та "Контрольно-вимірювальні прилади з основами метрології". На лабораторних заняттях студенти вивчають основні закони електротехніки, проводять дослідження електричних ланцюгів постійного та змінного струму, магнітних властивостей матеріалів, знайомляться з контрольно-вимірювальними приладами та методами електричних вимірювань. Робочі місця, що створено в лабораторії дають можливість проводити ефективну підготовку майбутніх техніків-електриків.


Лабораторія "Електричні машини і апарати" була створена в 1973 – 1974 рр. З 2017 року по даний час лабораторію очолює спеціаліст другої категорії Бондаренко Олексій Сергійович.

Це – електричні машини постійного і змінного струму, мікромашини, а також трансформатори – однофазні і трифазні, силові, вимірювальні. Навчально-методичний комплекс забезпечення дисципліни включає в себе також стенди, макети, діючі моделі, що застосовуються в сільськогосподарських установках, літературу, робочі зошити, інструкційні карти для проведення лабораторних і практичних робіт.

Постійно підтримується зв’язок з лабораторією електричних машин Центральноукраїнського національного технічного університету.


Лабораторія "Основ автоматики і електроніки" була створена у 1973 р. З 2017року завідує лабораторією викладач електротехнічних дисциплін, спеціаліст другої категорії Бондаренко Олексій Сергійович.

На даний час лабораторія "Основ автоматики і електроніки" забезпечує навчальний процес по спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" з дисциплін "Основи автоматики" та "Основи електроніки і мікросхемотехніки".

Лабораторія Основ автоматики і електроніки Лабораторія укомплектована таким типовим обладнанням та апаратурою: лабораторні столи з джерелами живлення, макети (по кількості лабораторних і практичних робіт), автотрансформатори, вимірювальні прилади, електронні осцилографи, тахогенератор, датчики температури, рівня, вологості, тиску, електромагнітні реле та реле часу, напівпровідникові прилади, мікросхеми, терморегулятори, фотореле, обладнання для демонстрування, плакати.


Лабораторія "Електрообладнання сільськогосподарських агрегатів і установок" у 1969 році була створена викладачем електротехнічних дисциплін, спеціалістом вищої категорії, викладачем-методистом Шаманським Віталієм Георгійовичем. З 2007року - завідуюча лабораторією викладач електротехнічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії Тисленко Тетяна Володимирівна.

На базі лабораторії вивчають дисципліни: "Електричне освітлення і опромінення", "Електропривод сільськогосподарських машин і установок", "Електротехнологія.

Лабораторія Електрообладнання сільськогосподарських агрегатів і установокНа робочих місцях лабораторії студенти мають змогу навчатися на сучасній установках, електричних машинах і апаратах, що забезпечує наявна матеріально - технічна база. З урахуванням вимог сьогодення, лабораторія продовжує вдосконалюватися, поповнюється новим обладнанням, підтримує зв’язки з такими, підприємствами як: "Кіровоградолія", "Креатив", "Радій", "Протеін Продакшин", "Завод дозуючих автоматів".
Лабораторія "Монтажу електрообладнання" було засновано в 2006 році. На даний час її очолює викладач електротехнічних дисциплін, спеціаліст другої категорії Катеринич Сергій Володимирович.

Лабораторія Монтажу електрообладнанняЛабораторія укомплектована електрообладнанням, що забезпечує викладання дисципліни "Монтаж електрообладнання" при підготовці техніків-електриків. В лабораторії створено робочі місця для виконання монтажу тросової та трубної електропроводок, вивчення документації, яка використовується при виконанні електромонтажних робіт, монтажу повітряних та кабельних ліній електропередач, монтажу електродвигунів, щитів керування та розподільчих пристроїв, монтажу схем реверсивного та не реверсивного пуску електродвигунів. Робочі місця лабораторії також використовуються при проведенні практик "Технічне обслуговування та ремонт електрообладнання і засобів автоматизації", "Електромонтажна"Лабораторія "Експлуатації і ремонту електрообладнання та засобів автоматизації" була заснована в 1993 році. На даний час її очолює викладач електротехнічних дисциплін, спеціаліст другої категорії Лиходеєв Кирил Вініамінович.

Експлуатації і ремонту електрообладнання та засобів автоматизаціїВона являється складовою частиною комплексу лабораторій електротехнічних дисциплін, які використовуються при підготовці техніків-електриків. В лабораторії створено робочі місця для вивчення та дослідження пристроїв, що забезпечують електробезпеку, високовольтного обладнання, пускозахистної та світлотехнічної апаратури, асинхронних двигунів та вузлів автотракторного обладнання, При лабораторії постійно діє електротехнічний гурток. Вона підтримує тісний зв'язок з лабораторіями даного профілю Центральноукраїнського національного технічного університету та навчальним полігоном ПАТ «Кіровоградобленерго».


Лабораторія "Електропостачання сільського господарства" була заснована в 1992 році. З 2009 року лабораторію очолює викладач електротехнічних дисциплін, спеціаліст другої категорії Телюта Анна Василівна.

Електропостачання сільського господарстваВ лабораторії створено робочі місця для вивчення та дослідження високовольтного обладнання, реле струму і напруги, схем захисту ліній 0,4 кВ та захисту відхідної лінії 10 кВ, схем ABP трансформаторної споживчої підстанції та центральної сигналізації підстанції. З метою комплексного методичного забезпечення дисциплін "Електропостачання сільського господдарства", "Економіка сільського господарства і організація агроенергосервісу" розроблено опорні конспекти лекцій, комплект інструкційних карт, практикуми та лабораторні практикуми, робочі зошити для виконання практичних робіт.Лабораторія "Автоматизації технологічних процесів і систем автоматичного керування" була створена на відділенні "Електрифікації і автоматизації сільського господарства" в 1998 році для забезпечення якісної практичної підготовки техніків-електриків. Завідувачем лабораторії є викладач електротехнічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Ковальов Віктор Олександрович.

Автоматизації технологічних процесів і систем автоматичного керуванняПрактична підготовка з дисципліни "Автоматизація технологічних процесів і системи автоматичного керування" передбачає вивчення та отримання навичок по дослідженню, випробуванню та наладці автоматизованих установок і агрегатів водопостачання, приготувавння та роздачі кормів, прибирання гною, освітлення та опромінення, доїння та первинної обробки молока, мікроклімату, нагріву повітря, води та отримання пару, післязбиральної обробки зерна.


Автоматизації технологічних процесів і систем автоматичного керування 2Більшість робочих місць під керівництвом та за участю завідуючого лабораторією створено руками студентів. Лабораторія також забезпечує проведення навчальних практик та занять електротехнічного гуртка.

Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання