Вівторок, 02.03.2021, 22:42Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Лабораторія Основи автоматики і електроники


Лабораторія Основи автоматики і електроники

З 1973 по 1992 рік лабораторія мала назву «Основи автоматики» і забезпечувала викладання навчальної дисципліни «Основи автоматики» для спеціальності «Механізація і електрифікація тваринництва».

З 1973 по 1977р. обов’язки завідуючого лабораторії виконував викладачі Охрименко Анатолій Дмитрович, з 1977 по 2017р. Царенко Надія Миколаївна, з 2017 завідує лабораторією викладач Бондаренко Олексій Сергійович.

На даний час лабораторія «Основ автоматики і електроніки» забезпечує навчальний процес по спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" з дисциплін «Основи автоматики» та «Основи електроніки і мікросхемотехніки».
В лабораторії є типове обладнання та апаратура для проведення лабораторних занять: лабораторні столи з джерелами живлення, макети (по кількості лабораторних і практичних робіт), автотрансформатори, вимірювальні прилади, електронні осцилографи, тахогенератор, датчики температури, рівня, вологості, тиску, електромагнітні реле та реле часу, напівпровідникові прилади, мікросхеми, терморегулятори, фотореле, обладнання для демонстрування, плакати. А також компанії E.NEXT надала в користування 2 сучасні сденди для виконання лабораторних робіт студентами.


В лабораторії є необхідне методичне забезпечення для проведення лабораторних і практичних занять, розроблені та використовуються робочі зошити для виконання лабораторних робіт, проведення практичних занять, самостійного опрацювання заданих тем, тестові завдання. Лабораторія забезпечена необхідною навчальною літературою.


Проведення лабораторних занять з дисципліни «Основи автоматики» в групі Е-161

Студент Ісупов В.О

Виконання лабораторних робіт по дослідженню електромагнітних реле та реле часу, датчика кутової швидкості – тахогенератора.
Студенти. Нгепі С.Л.,Руссу Т.В.,Чуян І.О.
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання