Вівторок, 02.03.2021, 23:10Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Лабораторія Монтажу електрообладнання


Лабораторія Монтажу електрообладнання

Лабораторія ”Монтажу електрообладнання” було засновано в 2006 році. Вона являється складовою частиною комплексу дисциплін, які використовуються при підготовці техніків-електриків. В лабораторії створено робочі місця для виконання монтажу тросової та трубної електропроводок, вивчення документації, яка використовується при виконанні електромонтажних робіт, монтажу повітряної та кабельної ліній електропередач, монтажу електродвигунів, а також монтажу схем реверсивного та не реверсивного пуску електродвигунів.

Робочі місця лабораторії також використовуються при проведенні практики "Технічне обслуговування та ремонт електрообладнання і засобів автоматизації" та практики "Електромонтажна" Узгоджено з навчальним планом спеціальності 5.10010102 “Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі”.

Враховуючи стан сучасного розвитку електрифікації та автоматизації сільського господарства робочі місця лабораторії постійно переглядаються на можливісь оновлення та модернізації з урахуванням вимог сьогодення.

З метою комплексного методичного забезпечення дисциплін "Монтаж енергообладнання і систем керування та практики "Електромонтажна", викладачем Катеринич Сергієм Володимировичем розроблено опорні конспекти лекцій, комплект інструкційних карт, практикуми та лабораторні практикуми, робочі зошити для виконання лабораторних робіт.

При лабораторії постійно діє електротехнічний гурток. Вона підтримує тісний зв'язок з лабораторіями даного профілю Кіровоградського національного технічного університету та навчальним полігоном ПАТ «Кіровоградобленерго».Виконання з'єднання проводів за допомогою паяння


Здійснення монтажу тросової електропроводки під час проходження електромонтажної практики


Виконання монтажу елементів повітряної лінії електропередач


Вивчення будови кабельної муфти


Студенти здійснюють підключення електродвигуна під час електромонтажної практики


Монтаж апаратури керування та захисту електродвигунів
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання