Вівторок, 02.03.2021, 22:37Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Лабораторія Автоматизації технологічних процесів і систем автоматичного керування


Лабораторія Автоматизації технологічних процесів і систем автоматичного керування

Лабораторія "Автоматизації технологічних процесів і систем автоматичного керування" була створена на відділенні "Електрифікації і автоматизації сільського господарства" в 1998 році для забезпечення якісної практичної підготовки техніків-електриків.

Практична підготовка з дисципліни "Автоматизація технологічних процесів і системи автоматичного керування" передбачає вивчення та отримання навичок по дослідженню, випробуванню та наладці автоматизованих установок і агрегатів водопостачання, приготування та роздачі кормів, прибирання гною, освітлення та опромінення, доїння та первинної обробки молока, мікроклімату, нагріву повітря, води та отримання пару, післязбиральної обробки зерна. Робочі місця створено з використанням серійних установок їх щитів, пультів керування та технічних засобів автоматизації. Більшість робочих місць під керівництвом та за участю завідуючого лабораторією створено руками студентів

З 2003 року в цикл професійної підготовки техніків-електриків входить дисципліна "Електрообладнання тракторів, автомобілів та сільськогосподарських машин". Для її забезпечення в лабораторії створено робочі місця по вивченню та дослідженню систем електропостачання, пуску, запалювання, освітлення, світлової сигналізації, КВП та електронних систем контролю і керування автотракторного електрообладнання.


Дослідження електрокалориферної установки СФОА-100

Випробування автомобільної генераторної установки

Дослідження схем електропуску автомобілів та тракторів

Лабораторія також забезпечує проведення навчальної практики по технічному обслуговуванню та ремонту електрообладнання і засобів автоматизації і практики по вирішенню виробничих ситуаційний завдань, що передбаченні навчальним планом спеціальності 5.10010102 “Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі”.

На заняттях електротехнічного гуртка на базі лабораторії проводяться заняття по поглибленню знань з дисциплін, розробляються технічні засоби автоматизації, прилади діагностики, створюються нові робочі місця. Члени гуртка є учасниками виставки технічної творчості.

З метою комплексного методичного забезпечення теоретичної та практичної підготовки студентів, з дисциплін "Автоматизації технологічних процесів і систем автоматичного керування", "Електрообладнання тракторів, автомобілів та сільськогосподарських машин" викладачем Ковальовим Віктором Олександровичем розроблено навчальні посібники, практикуми, та робочі зошити.


Випробування стану ізоляції ТЕНів припливно-витяжної установки ПВУ-4М-6 під час проведення її технічного обслуговуванняі

Технічне обслуговування щита керування обладнання кормоцеху КОРК-15.
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання