Субота, 31.07.2021, 14:35Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Культура і відпочинок


 Важко переоцінити роль художньої самодіяльності в навчально-виховному процесі. Це сприяє естетичному вихованню, стимулюванню творчого самовдосконалення студентської молоді, попередженню правопорушень. Участь в гуртках не тільки дисциплінує студентів, а й піднімає у них почуття гідності, примушує краще вчитися і в майбутньому краще працювати.

 Основним завданням художньої самодіяльності коледжу є розкриття талантів та здібностей молодого покоління. Навчання та практичне заняття – буденність кожного студента. Художня самодіяльність розкриває у здобувачів освіти іншу натуру, розвиває акторські здібності, виховує любов до сцени та глядачів. Пам'ять про виступ на сцені в багатьох залишиться назавжди.

Переглянути

 Цінність, почуття, смак, креативність, духовність та індивідуальність, комунікативність, бажання бути успішним … - це неповний перелік характеристик якими повинен бути наділений сучасний фахівець і які розвивають гуртки художньої самодіяльності.

 Художня самодіяльність та позаурочна робота є гарним способом самовираження та реалізації творчих та професійних здібностей. У системі естетичного розвитку студенти проявляють себе у заняттях вокалу та хору, хореографії, драматичного мистецтва та художнього слова. Спортсмени свою форму підтримують займаючись у спортивних гуртках.

 Наша художня самодіяльність - це молодий та живий організм, який постійно знаходиться в творчому пошуку. Вже не один рік працюють в коледжі керівники гуртків:

1. Барабанов Микола Іванович ( гурток сольного співу, вокальний гурток та гурток хорового співу).

2. Васильєва Ірина Сергіївна гурток художнього слова та гурток театру студентських мініатюр).

3. Коваль Людмила Володимирівна ( танцювальний гурток).

 Протягом останніх десятирічь учасники художньої самодіяльності коледжу приймали активну участь у регіональному етапі фестивалю «Софіївські зорі» та щорічно займали призові місця в різних номінаціях.

 При організації гурткової роботи керівники гуртків намагаються наблизити її зміст до інтересів та потреб студентів. Працюючи в аматорському гуртку здобувачі освіти мають реальні шляхи для самореалізації, а мистецькі заходи – це невичерпне джерело для їхнього духовного розвитку. Саме ці заходи акумулюють, очищують, утверджують і возвеличують духовність окремої людини і народу в цілому. Тому для педагогічного колективу коледжу немає альтернативи художній самодіяльності.

Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання