Вівторок, 04.08.2020, 05:29Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Кондратенко І.В.


Кондратенко Ірина Володимирівна

працюю в коледжі з 2001 року

закінчила у 2001 році Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка і отримала повну вищу освіту; кваліфікація вчитель математики, фізики, астрономії та безпеки життєдіяльності.

викладаю дисципліни «Математика», «Вища математика»

Життєве кредо:

Діти – наше майбутнє, тому я хочу зробити щасливим!

Педагогічне кредо:

Нічого немає більш практичного, ніж хороша теорія

(Л. Больцман)

«Осёл ослу помочь бессилен в приобретении извилин»

тому відповідально ставлюся до виконання своїх посадових обов’язків, направлених на саморозвиток та підвищення педагогічної майстерності. Уроки проводжу з урахуванням вікових і психологічних особливостей студентів, відповідно до сучасних вимог організації освітнього процесу. Під час проведення уроків використовую різні прийоми і форми навчальної діяльності від класичних до сучасних. У навчально-виховній роботі користуюся методами і прийомами, що направлені на доступний виклад матеріалу, закріплення набутих вмінь та навичок, залучення студентів до творчої роботи.

Є керівником гуртка «Ма Фі Я».

Перескладання негативних оцінок та пропущених занять відбувається кожного дня в перед урочний та після урочний час згідно розкладу занять з дисципліни та під час консультацій (додаткових занять).

Для перескладання студентом виконуються ті (подібні, іншого варіанту) завдання, які відводилися для виконання на занятті (інструктаж з вибору завдань провожу я). Перескладання письмових робіт виконуються на окремому аркуші в клітинку та оцінюються за результатами співбесіди, згідно критеріїв оцінювання. На аркуші обов’язково вказується прізвище, ім’я та група студента та вид (дата) роботи, наприклад: Кондратенко І., М 163 , перескладання за 16.09. то № 1.

Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання