Субота, 31.07.2021, 13:38Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Іноземна мова


Навчання іноземної мови у коледжі передбачає комплексну реалізацію практичних, виховних і освітніх цілей. При цьому виховні і освітні цілі реалізуються у процесі практичного оволодіння іноземною мовою.
     П р а к т и ч н а   м е т а  навчання полягає у тому, щоб навчити студентів спілкуватися іноземною мовою у межах тематики, визначеної програмою відповідно напрямку підготовки фахівця, читати нескладні тексти без словників, складніші-зі словниками.
     Навчання іноземної мови у вищому навчальному закладі по під­готовні молодших спеціалістів має забезпечити реалізацію практич­них, освітніх, розвиваючих і виховних цілей.
Практична мета полягає в тому, щоб навчити студентів  спілкуватися іноземною мовою в усній і письмовій формі.
Володіння усним і писемним мовленням робить можливими безпо­середні контакти з представниками інших країн, а вміння читати іно­земною мовою дає змогу прилучитися до культури народів - носіїв цієї мови, розширює кругозір, поглиблює загальну ерудицію, спри­яє формуванню світогляду на основі загальнолюдських цінностей,  роз­виває особистість.
Освітні цілі досягаються  не тільки  завдяки читанню пізнавальних текстів, але й у ході оволодіння іноземною мовою, коли студенти зустрічаються з новими для них лінгвістичними поняттями і поглиб­люють свої знання про відомі їм явища.
Вивчення предмета сприяє розкриттю нахилів і здібностей сту­дента, а також розвитку мислення, пам"яті, уваги, почуттів та емоцій.
Оволодіння іноземною мовою має сприяти культурному, психіч­ному і фізичному розвитку студентів, засвоєнню певних знань з пред­мета, формуванню мовленнєвих та загально-навчальних умінь і бажан­ню вчитися.

 

№ п/п Найменування Посилання
1 Критерії оцінювання знань студентів Переглянути
2 Структура навчальної дисципліни.1 курс, всі спеціальності Переглянути
3 Структура навчальної дисципліни. 2 курс. Агроінженерія Переглянути
4 Структура навчальної дисципліни.2-3 курс. Право Переглянути
5 Структура навчальної дисципліни.3 курс. Агроінженерія Переглянути
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання