Субота, 31.07.2021, 14:50Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Іноземна мова


Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Інтерес до вивчення мов традиційно великий. Люди, які вчать іноземні мови, мають більш гнучке і оригінальне мислення. кожна мова – це ключ, який відкриває двері до чогось нового. Так, наприклад, англійська мова – це офіційна мова міжнародного бізнесу та торгівлі, Інтернету і техніки, науки і мистецтв. 80% ділового мовного простору займає саме вона. Англійська мова використовується при заповненні анкет, складання резюме, у діловому та приватному листуванні. Володіння англійською мовою – вже не дивовижна навичка, а необхідність.

Мета навчальної дисципліни – надати студентам систематизовані знання з курсу навчання англійської мови за професійним спрямуванням, поглибити навички англомовної професійно орієнтованої комунікативної діяльності.

У результаті вивчення навчальної дисципліни студент повинен:

знати: лексичний матеріал (теоретичний матеріал із основних тем дисципліни; визначення основних понять; значення термінологічної лексики та реплік-кліше);

граматичний матеріал (часові форми дієслова; складне речення; типи підрядних речень; непряма мова; граматичні конструкції; граматичні особливості та синтаксичні функції інфінітива; функції герундія в реченні; дієприкметникові звороти, їхні види та синтаксичні функції).

уміти: спілкуватися як на побутовому, так і на професійному рівні; формулювати чіткі, детальні повідомлення з різних тем; відстоювати свою точку зору на певну проблему та вичерпно аргументувати всі «за» і «проти»; інтерпретувати аутентичні фахові тексти технічного спрямування та розуміти їх на слух; писати резюме з прочитаної статті та розширювати його своїми власними думками; демонструвати навички ділового листування; робити українсько-англійський і англоукраїнські переклади текстів із заданої теми.


№ п/п Найменування Посилання
1 Карп'юк О. Англійська мова 10 клас Ознайомитись
2 Карп'юк О. Англійська мова 11 клас Ознайомитись
3 1 курс Структура навчальної дисципліни Переглянути
4 Спеціальність 141 Структура навчальної дисципліни Переглянути
5 Спеціальність 208 2 курс Структура навчальної дисципліни Переглянути
6 7. Спеціальність 208 3 курс Структура навчальної дисципліни Переглянути
7 8. Теми самостійних опрацювань 2, 3 курс механіки Переглянути
8 Залікові питання для механіків 3 курс Переглянути
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання