Понеділок, 02.08.2021, 00:48Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Географія


Географія

Географія  - загальноосвітня навчальна дисципліна, яка передбачає вивчення слідуючих курсів:

Спеціальність:

208 Агроінженерія

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

 

«Географія: регіони та країни» спрямований на формування у здобувачів освіти знань про особливості населення й просторової організації господарської діяльності у  регіонах світу та окремих країнах,  умінь  орієнтуватися у світових і регіональних соціально-економічних, суспільно-політичних, екологічних процесах.

«Географічний простір Землі» розкриває сутність географічної науки в цілому; інтегрує знання про природу, людину і господарську діяльність; формує в учнів чіткі уявлення про основні закономірності будови і розвитку географічної оболонки та загальні суспільно-географічні закономірності світу  з метою забезпечення сталого розвитку.

 

Спеціальність:

081   Право

071  Облік та оподаткування

075 Маркетинг

«Природознавство» є інтегрованим курсом для профільної освіти, призначений для здобувачів освіти гуманітарного напрямку фахової передвищої освіти.

Мета курсу спрямована на формування у здобувачів освіти природничо-наукової картини світу (ПНКС) та природничо-наукової компетентності, уявлень про роль і місце людини в природі, засвоєння ними основних понять природознавства, що складають ядро знань про природу, на створення особистісно-значимої системи знань – образу природи як основи життєствердного образу світу.

Такі підходи сприяють формуванню  предметних (географічних, картографічних), а й ключових компетентностей (інформаційно-цифрової, соціальної і громадянської підприємницької, загальнокультурної та екологічної грамотності тощо).

 

Мета та завдання навчальної дисципліни

Мета: формування у студентів географічних компетентностей; розвиток здатностей до системного мислення, вміння застосовувати географічні знання і навички у практичній діяльності; виховання гуманного і дбайливого ставлення до навколишнього середовища та толерантного відношення до інших народів, культур і релігій, заохочення до самореалізації засобами географії.

Завдання: набуття студентами системи географічних знань, умінь та навичок,здатностей до геопросторового мислення, картографічної грамотності і культури, гуманістичного світогляду, виховання поваги до навколишнього середовища і адекватної поведінки у ньому.

Результати навчання

У результаті вивчення навчальної дисципліни студент повинен

Знати: основні закономірності, явища і процеси розвитку географії; терміни і поняття; географічні об’єкти ;особливості положення і розвитку провідних країн, стан економіки, народонаселення та екології; рівень глобалізації та інтеграції.

Вміти: порівнювати, аналізувати і критично оцінювати процеси і явища; складати тези, конспекти, плани, творчі роботи; використовувати різні джерела інформації та карти; аргументувати, дискутувати, відстоювати власну точку зору; самостійно здобувати знання та прагнути до саморозвитку.

№ п/п Найменування Посилання
1 Структура дисципліни-спеціальність 141,208 Переглянути
2 Структура дисципліни-спеціальність 071,075,081 Переглянути
3 Практичні роботи з географії Переглянути
4 Лабораторні роботи з географії Переглянути
5 Вимоги до оцінювання знань Переглянути
6 Підручник Географія 11кл. Переглянути
7 Підручник Природознавство 10-11кл. Переглянути
8 Атлас з географії 10кл. Переглянути
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання