Субота, 31.07.2021, 13:39Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Фізичне виховання


Фізичне виховання

Фізичне виховання - педагогічний процес спрямований на фізичний розвиток, функціональне удосконалення організму, навчання основним життєво важливим руховим навичкам , вмінням і зв’язаних із ними знаннями для успішної наступної професійної діяльності.

Завдання при викладанні предмета :

підготувати всебічно розвинутих, активних та здорових членів суспільства, які органічно поєднують в собі гуманістичні і загальнолюдські позитивні риси особистості, гармонію фізичного та психічного розвитку.

  1. Оздоровче завдання - зміцнювання опорно-рухового апарату, формування правильної постави, нормалізація розвитку внутрішніх органів, покращення діяльності центральної нервової системи, загартовування організму.
  2. Освітне завдання – це формування і удосконалення рухових умінь та навичок, придбання знань в області теорії, методики і організації фізичної культури і спорту.
  3. Виховне завдання - удосконалення рухових якостей (сили, швидкості, витривалості, спритності та ін.), зміцнення вольових якостей (волі до перемоги, сміливості, наполегливості, мужності та ін.), покращення психічних здібностей (уваги, пам'яті та ін.), виховання позитивних моральних рис, прищеплення правильних естетичних смаків

№ п/п Найменування Посилання
1 робоча програма Переглянути
2 критерії оцінювання Переглянути
3 література Переглянути
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання