Субота, 31.07.2021, 13:53Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Електрифікація і автоматизація сільського господарства


Електрифікація і автоматизація сільського господарства

Відділення "Електрифікація і автоматизація сільського господарства" свою роботу розпочало з 1946 року за спеціальністю "Електрифікація сільського господарства", а з 1965 року була відкрита спеціальність "Механізація і електрифікація тваринництва".

Підготовка за спеціальністю "Електрифікація і автоматизація сільського господарства" була розпочата з 1992 року на базі ліквідованої спеціальності "Механізація і електрифікація тваринництва".

На даний час відділення готує спеціалістів за спеціальністю "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" - керівників і виконавців технологічних операцій по монтажу і налагодженню, експлуатації електрообладнання, контрольно-вимірювальних приладів і засобів автоматики.

За ці роки підготували більше двох с половиною тисяч спеціалістів, створили міцну матеріально-технічну базу: десять лабораторій і кабінетів з необхідним обладнанням, машинами, механізмами, технічними засоби навчання, моделями, макетами та приладами.

Технічну і практичну підготовку майбутніх фахівців здійснюють кваліфіковані викладачі спеціалісти другої, першої та вищої категорії, викладачі-методисти, майстер індивідуального навчання і лаборант під керівництвом завідуючого відділенням Решитько В.Г.

Решитько

Викладачі циклової комісії дисциплін постійно займаються навчальною, організаційною, виховною та методичною роботою, працюють над підвищенням свого професійного рівня, реалізацією Державних освітніх стандартів і впровадженням у навчальний процес комп'ютерних технологій; впровадженням в навчальний процес новітніх педагогічних технологій; розробкою та втіленням в навчальний процес тестового контролю знань; удосконаленням бази практичного навчання; забезпеченням самостійної роботи студентів, підвищенням власного рівня викладання дисциплін та над вдосконаленням навчально-методичного забезпечення дисциплін, видавничою роботою.


Мета відділення - виховувати високопрофесійних фахівців, які можуть освоювати нові технології, що забезпечують прорив в основних промислових комплексах.

Основні завдання відділення:

  • Підготовка кваліфікованого фахівця, конкурентоздатного на ринку праці.
  • Підвищення зацікавленості до вибраної професії і подальше вдосконалення професійної діяльності.

За час навчання студенти отримують робітничі професії:

  • електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування;
  • водій автомобіля категорії "В"

Відділення співпрацює з ВНЗ 3-4 рівнів акредитації, зокрема Центральноукраїнським національним технічним університетом, щодо обміну досвідом, а також для подальшого навчання студентів за скороченим терміном навчання.

За роки навчання наші студенти отримують якісні знання, набувають необхідних практичних навичок.

На відділенні налагоджені тісні інтеграційні зв'язки навчального процесу з виробництвом, де студенти проходять виробничу практику, удосконалюючи свою професійну майстерність.

Про якість отримуваних знань наочно свідчить і такий факт, що випускників відділення запрошують працювати на відомі підприємства Кіровоградської, Черкаської, Миколаївської областей.

Високий рівень теоретичної підготовки молодих фахівців у поєднанні з широтою практичних навиків і умінь, їх здатністю і готовністю до спеціалізації гарантують конкурентоспроможність випускників відділення електрифікації на ринку праці.

Велика робота проводиться відділенням по організації освітньої діяльності, зокрема щоденний регулярний контроль за проведенням занять, успішністю і відвідуванням занять кожної групи.

На відділенні склались і підтримуються добрі традиції регулярно проводити зустрічі з випускниками різних років. Вже звичним стало проводити тиждень циклової комісії спеціальних дисциплін, під час якого, кожного року проводяться олімпіади, конкурси, вікторини, а також зустрічі студентів випускних курсів зі спеціалістами електротехнічної галузі.

Зустріч із випускниками

Зустріч із випускниками

Група Е151 переможці гри "Брейн-ринг"

Викладачі та студенти відділення мають чималі здобутки не лише у нашому навчальному закладі, а і за його межами. Так на протязі останніх років студенти відділення брали активну участь у зльотах відмінників, виступають на конференціях з тематичними доповідями у обласній бібліотеці.

На протязі всього періоду існування відділення підтримує тісні зв’язки з сільськогосподарськими підприємствами області. Студенти випускних курсів проходять технологічну та переддипломну практику, пишуть курсові роботи за даними базових підприємств, серед яких ЗАСТ "Надія" Кіровоградського району, СВК "Нива" Кіровоградського району, СФГ "Покровське", СФГ "Високобайрацьке", Державна сільськогосподарська дослідна станція та інші.

Високо кваліфікаційний спеціаліст технік-електрик формується на тісному зв´язку теоретичних знань, практичної підготовки і гурткової діяльності. Це дає можливість навчатись студентам творчо підходячи до вирішення виробничих завдань, навчатись впроваджувати у виробництво новітні досягнення науки і техніки.

Студенти відділення розробляють, удосконалюють і практично виконують лабораторні установки для проведення занять, створюють засоби електрифікації і автоматизації виробничих процесів у сільському господарстві.

Протягом багатьох років відділення не перестає підтримувати зв´язок з кращими підприємствами міста і області, серед них ВАТ "Кіровоградобленерго", ВАТ "Кіровоградолія", ЗАТ "Агроелектромонтаж", ЗАТ "Кіровоградський завод дозуючих автоматів", ЗАТ "Креатив", "Кіровоградська ТЕЦ", а також провідні сільськогосподарські підприємства Кіровоградського району. На цих підприємствах ми зустрічаємось з нашими колишніми випускниками, які обіймають посади головних енергетиків, інженерів-електриків, техніків-електриків, електриків. Наші випускники і сьогодні не забувають про свій навчальний заклад приймаючи активну участь у житті коледжу: допомагають створенню матеріально-технічної бази, діляться своїм досвідом, професійними знаннями, настановами, відвідують виховні заходи.

Група Е141 екскурсія в навчальний центр Кіровоградобленерго

Група Е151 Екскурсія на ВАТ Кіровоградолія

Група Е141 екскурсія на Кременчуцьку ГЕС

Група Е151 екскурсія на виставку Агроекспо

Не забувають студенти і про відпочинок під час походів і екскурсій по рідному краю і за його межами. Групи електриків подорожують по Кіровоградщіні, Черкащині, Полтавщині відвідуючи визначні міста, та пам"ятники архітектури. Незабутніми залишилися екскурсія до музею родини Ельворті, засновників заводу "Червона Зірка", екскурсія до родового гнізда корифея українського театру Карпенко-Карого на хутір "Надія", знаного на весь світ, відвідання славетного міста Полтави, ніколи не забудеться Черкащина з іі краєвидами та лісами, де ростуть 1000 літні дуби.

Для студентів створені умови не тільки для навчання а й для духовного і фізичного розвитку. Участь у всеукраїнському конкурсі "Софіївські зорі", виступи на концертах не залишаються без уваги журі, і оплесків прихильників. Тренування футбольної і баскетбольної команд приводить до перемог у обласних і всеукраїнських змаганнях.

Група Е151 заняття спортом

Викладачі та студенти відділення призери змагань з футзалу

Професія електрика була, є і завжди буде затребуваною, незважаючи на всі ті процеси, які відбуваються в суспільстві. Тому відділення живе і працює відповідно до вимог сьогодення.

Відділення завжди радо зустрічає друзів, гостинно запрошує для співпраці. І в цьому переконається кожен, хто в щоденній круговерті справ знайде можливість відвідати навчальний заклад.

Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання