Вівторок, 02.03.2021, 23:05Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Експлуатація машин і обладнання


Дисципліна "Експлуатація машин і обладнання"- це вивчення наукових основ інженерного забезпечення, ефективного використання техніки та її працездатності, а також технологічних вимог з метою одержання запланованих кінцевих результатів виробництва сільськогосподарської продукції у конкретних природно-виробничих умовах і зонах України.

В результаті вивчення, дисципліни студенти отримують знання та набувають навичок з комплексної механізації аграрного виробництва, ефективного використання ресурсів, керування виробничими процесами, проектування експлуатаційного і технологічного регламентів із врахуванням умов конкретних господарств.

Основою дисципліни є розкриття суті і методики розробки експлуатаційного і технологічного регламентів машиновикористання, а також їх інженерного забезпечення та планування роботи МТП.

Експлуатаційний регламент задає сукупність правил повного використання потенційних можливостей техніки в конкретних природно-виробничих умовах і забезпечення її працездатності.

Технологічний регламент - це правила виконання механізо¬ваних операцій та процесів, визначення потреби в ресурсах і технічних засобах з метою досягнення запрограмованих кінцевих результатів і дотримання вимог.

Інженерне забезпечення регламентів включає проектування: складу МТП і технологічних комплексів машин, виробничих об'єктів і зон машиновикористання, планування, використання технічного обслуговування і ремонту техніки, забезпечення нафтопродуктами, управління якістю робіт і ефективністю використання ресурсів.

Мета Вивчення наукових основ інженерного забезпечення, ефективного використання техніки та її працездатності, а також технологічних вимог з метою одержання запланованих кінцевих результатів виробництва сільськогосподарської продукції у конкретних природно – виробничих умовах і зонах України.

Завдання Розкриття суті і методики розробки експлуатаційного і технологічного регламентів машиновикористання, а також їх інженерного забезпечення та планування роботи МТП.

У результаті вивчення навчальної дисципліни студент повинен

знати навички з комплексної механізації аграрного виробництва, ефективного використання ресурсів, керування виробничими процесами, проектування експлуатаційного і технологічного регламентів із врахуванням умов конкретних господарств.

вміти проектувати склад МТП і технологічних комплексів машин, виробничих об’єктів і зон машино використання, планування, використання технічного обслуговування і ремонту техніки, забезпечення нафтопродуктами, управління якістю робіт і ефективністю використання ресурсів.


№ п/п Найменування Посилання
1 Методичні вказівки ДП ЕМО Переглянути
2 Методичні вказівки КП ЕМО Переглянути
3 Програма навчальної дисципліни Переглянути
4 Рекомендована література Переглянути
5 Самостійна робота Переглянути
6 Структура навчальної дисципліни Переглянути
7 Теми практичних занять Переглянути
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання