Субота, 31.07.2021, 13:05Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Комерційне товарознавство


Комерційне товарознавство

"Комерційне товарознавство"

Мета дисципліни:оволодіти знаннями, необхідними для вирішення практичних завдань у сфері комерційної діяльності, на виробництві та у сфері товарообігу основних груп продовольчих та непродовольчих товарів.

Завдання дисципліни:вивчити теоретичні основи комерційного товарознавства; стандартизацію та сертифікацію товарів, номенклатуру та асортимент товарів, класифікацію та кодування товарів.

В результаті вивчення навчальної дисципліни студент повинен:

знати: властивості і призначення продукції; фактори, що формують якість товарів; класифікацію, асортимент споживчих товарів; вимоги до якості, дефекти; принципи маркування і пакування; правила транспортування, приймання, зберігання; номенклатуру промислових товарів, їх якісну характеристику, призначення, умови використання.

вміти:розпізнавати асортимент продукції і товарів; визначати якість продукції та дефекти органолептичними методами відповідно до вимог стандартів; визначати суми виторгу від реалізації товарних партій продукції; визначати групову номенклатуру промислових та продовольчих товарів, їх якість, властивості, доцільність та ефективність їх використання.

№ п/п Найменування Посилання
1 Робоча програма Переглянути
2 Самостійне опрацювання Переглянути
3 Перелік питань для екзамену Переглянути
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання