Субота, 31.07.2021, 13:59Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Історія коледжу


alfabet а території центральної України з сивої давнини займалися землеробством. І зараз на території Кіровоградської області знаходять багато поселень трипільської культури, яка носила яскраво виявлений хліборобський характер. З того часу сільське господарство залишалося головною галуззю господарства краю.
На початку радянського періоду, поставивши за мету збудувати новий соціально-економічний устрій, уряд радянської України прийняв курс на колективізацію сільського господарства і оснащення колгоспів і радгоспів засобами механізації виробничих процесів, висунув задачу підготовки спеціалістів-механізаторів середньої ланки. В республіці налагоджувалася планова і централізована підготовка кадрів – спеціалістів, яким керував Український головний комітет професійно-технічної освіти (Укрголовпрофосвіта). В 1926 році на базі націоналізованого невеликого приватного підприємства, яке випускало дрібний сільськогосподарський інвентар, була створена Єлисаветградська профтехшкола №1. В 1929 році вона була переорганізована в Зінов’євську технічну школу, а потім, в 1930 році – в Зінов’євський індустріальний технікум.
В кінці 1920-х років в Україні не вистачало спеціалістів , які мали вищу та середню спеціальну освіту, особливо було недостатньо таких фахівців в сільському господарстві. Тому в 1930 році у відповідності з рішенням РНК УРСР Зінов’євський індустріальний технікум реорганізований в Зінов’євський технікум механізації та електрифікації сільського господарства (архівна довідка № 07-353 від 08.12.1995 р.).
З цього часу і починається історія нашого технікуму. За період свого існування наш навчальний заклад виріс з невеликої профтехшколи в сучасний вищий навчальний заклад І рівня акредитації з висококваліфікованим педагогічним колективом і розвинутою навчально-матеріальною базою.
Навчально-виробнича база технікуму починалась з двох невеликих будівель для навчальних занять, що мали сім аудиторій та два старих приміщення, які пристосували під навчально-виробничі майстерні. Технікум готував техніків-механіків та техніків-електриків для сільського господарства. Термін навчання був 3 роки. В перші роки набір складав 50 учнів. Перший випуск спеціалістів відбувся у далекому 1933 році.

students

Перший випуск техніків-ремонтників Зінов’ївського технікуму механізації сільського господарства З вересня 1973 року вводиться в дію новий навчальний корпус на 1000 місць, на чотирьох поверхах якого розмістились 55 добре обладнаних аудиторій, 20 кабінетів і 18 лабораторій. Збудовані актовий зал на 400 місць, добре обладнаний спортивний зал площею 450 квадратних метрів. В новому навчальному корпусі просторо розмістилась бібліотека з книжковим фондом понад 70 тисяч томів і читальним залом на 120 місць.

corps1

Так нас зустрічав новий навчальний корпус.
1 вересня 1973 року

corps2

В 1976 році до складу Кіровоградського технікуму механізації сільського господарства ввійшов Знам’янський сільськогосподарський технікум, викладачі якого стали першими викладачами відділення Бухгалтерського обліку Матеріальна база всякої справи її потужність і технічний склад, темпи її зростання мають надзвичайно важливе значення. Але головним фактором, рушійною силою справи, залишаються люди, працівники. Від їх професійних здібностей, налаштованості на досягнення результатів, їх захоплення улюбленою справою, вболівання і відданості своєму колективу залежить успіх або невдача тієї справи, заради якої створено, існує і діє даний колектив. Дружному, згуртованому колективу посильне всяке завдання, не страшні любі труднощі. Саме такий колектив викладачів працює в Кіровоградському технікумі механізації сільського господарства.

collective

Педагог, як і всяка інша професія, вимагає майстерності, її постійного удосконалення, захоплення своєю справою. Можна бути педагогом за дипломом, за призначенням, а можна бути педагогом від Бога, від природи, за покликом і пристрастю душі. Саме такі спеціалісти працюють в педагогічному колективі нашого технікуму. У багатьох із них в трудовій книжці є лише один запис. "Призначений викладачем технікуму..." і одна дата – рік, місяць і день прийому на роботу.
На протязі всіх років існування технікум має репутацію одного з найкращих навчальних закладів. Особливою гордістю є наші випускники – технікуму є ким пишатися. Випускники нашого технікуму користуються заслуженим авторитетом.
Роки... Роки... Роки... Славні сторінки життя, на кожній з яких скільки славних імен...
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання