Понеділок, 02.08.2021, 00:33Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Бухгалтерський облік


Бухгалтерський облік здебільшого називають мовою бізнесу. Головне завдання бухгалтера – це використання наявної інформації, її аналіз і інтерпретація.
Що ж таке бухгалтерія ? Бухгалтерія – німецьке слово, в дослівному перекладі на українську мову означає книговедення, в перекладі за змістом – рахівництво. Бухгалтерія або рахівництво – це наука, що досліджує способи і встановлює закони обліку майна в різних господарствах.
Що ж таке бухгалтерський облік? Існує безліч визначень бухгалтерського обліку. На практиці дуже часто ототожнюють бухгалтерію і бухгалтерський облік. Ці терміни часто взаємозамінні. Але слід зрозуміти, що бухгалтерія – це, перш за все, професія, а облік – частина процесу управління.
Отже, бухгалтерський облік – динамічна система, яка постійно відображає зміни практики господарської діяльності та інформаційних потреб користувачів бухгалтерської звітності.
Бухгалтерський облік поділяється на фінансовий та управлінський.
Фінансовий облік  має за мету надання інформації зовнішнім споживачам про фінансовий стан і результати діяльності підприємства.
Управлінський облік – це система підготовки та обробки інформації про діяльність підприємства для внутрішніх користувачів для прийняття ними рішень щодо управління підприємством.


№ п/п Найменування Посилання
1 Структура навчальної дисципліни "Бухгалтерський облік" Link
2 Екзаменаційні питання Link
3 "Теорія бухгалтерського обліку" В.І. Ждан Link
4 "Бухгалтерський облік у схемах і таблицях навчально-наочний посібник" В.М. Дякуненко Link
5 Методичні рекомендації до оформлення курсових робіт Link
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання