Понеділок, 02.08.2021, 01:49Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Облік і оподаткування


Облік і оподаткування

Спеціальність «Облік і оподаткування» вже багато років залишається найцікавішою і найактуальнішою, тому що на ринку праці завжди був високий попит на бухгалтерів, особливо в галузі с.-г. Вступивши до ККМСГ на спеціальність 071 «Облік та оподаткування», студенти мають можливість оволодіти мистецтвом бухгалтера, аудитора і аналітика. Тому випускники – молодші спеціалісти з обліку і оподаткування мають можливість працювати і по суміжних спеціальностях: фінанси та кредит, аудит, фінансовий менеджмент.

На спеціальності «Облік і оподаткування» цікаво навчатися завдяки активному використанню різних форм і методів навчання, які дозволяють розкрити індивідуальність кожного студента. Творча студентська молодь бере активну участь у професійних конкурсах, екскурсіях на провідні підприємства і організації міста та області, олімпіадах, науково-практичних конференціях, ділових іграх, брейн-рингах, під час яких студенти демонструють набуті теоретичні знання та практичні навички.

Поряд з професійною підготовкою, у коледжі створені всі умови, для розвитку у студентів творчих здібностей за різними напрямами, що урізноманітнює студентське життя, роблячи його більш насиченим. Працюють спортивні секції та гуртки художньої самодіяльності.

Викладачі відділення «Економіки та права» на протязі багатьох років підтримують тісні зв’язки з редакцією газети "Все про бухгалтерський облік", в результаті співпраці редакцією газети надсилаються листи-подяки від редакції газети усім батькам випускників відділення, та "Путівки в життя" для тих випускників, що закінчують навчальний заклад з відзнакою, які вручаються разом з дипломом.

На протязі всього періоду існування відділення «Економіки та права» підтримує тісні зв’язки з провідними сільськогосподарськими підприємствами області. Студенти випускних курсів проходять переддипломну практику та пишуть курсові роботи за даними базових підприємств, серед яких ЗАСТ "Надія" Кіровоградського району, СВК "Нива" Кіровоградського району, ФГ "Покровське", ФГ "Високобайрацьке", Інститу с.-г. Степу.

Випускники спеціальності 071 «Облік і оподаткування» отримують кваліфікацію молодший спеціаліст з обліку і оподаткування і можуть працювати в органах фінансової системи, системах соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, у фінансових управліннях, державних податкових інспекціях, контрольно-ревізійній службі, відділах місцевих державних адміністрацій, у бюджетних установах і організаціях, на підприємствах, керівниками фінансових, бухгалтерських, економічних, юридичних та адміністративних підрозділів на посадах завідувача каси, бухгалтера, бухгалтера-ревізора, касира-експерта, рахівника, інспектора в галузі управління, інспектора з інвентаризації, інспектора-ревізора, ревізора а також на посадах, що підлягають заміщенню молодшими спеціалістами з вищою освітою відповідно до типових, галузевих та інших номенклатурних посад. Випускники ККМСГ спеціальності «Облік і оподаткування» можуть продовжувати безперервне навчання в багатьох ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації в рамках ступеневої освіти.Удовенко 1 вересня
Пеліпака 1 вересня
Відкрите заняття
Б131
Випуск
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання