Субота, 31.07.2021, 14:37Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Економіки та права


Відділення Економіки та права

Відділення «Економіки та права» готує студентів за спеціальностями

Завідувач відділення Карпова Катерина Анатоліївна.

Викладацький склад відділення – команда висококваліфікованих викладачів, педагогів, серед яких викладачі-методисти, спеціалісти вищої, І та ІІ категорій. Викладачі передають свої знання, практичний і життєвий досвід студентам. Під керівництвом завідувачки відділення, Карпової Катерини Анатоліївни, навчається понад 200 студентів за спеціальностями 071 «Облік та оподаткування», 075 «Маркетинг» та 081 «Право».

Для ефективної підготовки фахівців у сучасних умовах на відділенні впроваджуються передові інноваційні технології навчання, створюються умови для набуття студентами практичних умінь та навичок. До послуг студентів бібліотека, читальна зала, комп’ютерні кабінети, спортивна зала, стадіон, буфет, столова, медичний пункт.

Навчальний процес включає лекційні, практичні, лабораторні і семінарські заняття, групові та індивідуальних консультації, навчальні та переддипломну практики, самостійну роботу студентів.

Студенти відділення – майбутні фахівці, відпрацьовують практичні навички на базі провідних сучасних підприємств різних галузей економіки та правоохоронних структурах, з якими ККМСГ підтримує партнерські стосунки.

З метою організації обліку успішності та відвідування занять студентами кожний місяць проводиться аналіз атестації студентів з усіх дисциплін та аналіз відвідування занять.

Протягом навчального року проводяться індивідуальні бесіди зі студентами та батьками, в усіх групах кожного семестру проводяться батьківські збори.

Основна увага приділяється індивідуальному підходу роботи в групах.

Студенти беруть активну участь у заходах тижня обліково-економічних та юридичних дисциплін, зокрема, брейн-рингах, олімпіадах, конференціях, круглих столах.

Викладачами відділення проводиться кропітка робота з обдарованою студентською молоддю, яка бере участь у багатьох науково-практичних конференціях, які проводяться в коледжі та ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook instagram twitter youtube
Пошук
Друзі сайту
ЗНО
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання