Понеділок, 11.12.2017, 22:55Вітаю Вас Гость | RSS
Користувачів: 0
Главная » 2013 » Березень » 21 » Вcеукраїнські змагання з гирьового спорту
Вcеукраїнські змагання з гирьового спорту
11:48

З 13 по 15 березня у спортивному залі технікуму проводилися змагання з гирьового спорту в рамках проведення Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації.
Виборювати першість приїхало 137 спортсменів з 21 навчального закладу, з них 1 МСМК, 5 МС, 29 КМС, 39 учасників  першорозрядників та 50 другорозрядників.
Павлова Ірина гр. Ю102
Особливу увагу і зацікавленість фахівців та глядачів викликали змагання серед дівчат, які змагалися в абсолютній ваговій категорії. Студентка технікуму Павлова Ірина зайняла ІІІ місце.
У окремих вагових категоріях серед юнаків перемогу святкували представники нашого технікуму Кононенко Юрій 179 підйому – ІІІ місце, Тимофєєв Геннадій гр. 279 підйому – ІІІ місце.
Напруженою була боротьба у загальнокомандному заліку. Переможцем змагань стала команда Хомутецького ветеринарна – зоотехнічного технікуму Полтавської ДАА, друге місце посіла команда Бобринецького технікуму ім.. В.Порика Білоцерківського НАУ, трете місце зайняла команда ВНЗ «Кіровоградський технікуму механізації сільського господарства» ( тренер команди В.М.Завальний).
Вітаємо збірну команду технікуму !!!

Просмотров: 802 | Добавил: ktmsh | Теги: технікум, змагання, гири, переможці, 3 місце, гирьовий спорт, Всеукраїнські змагання, Гирі | Рейтинг: 5.0/1 |