Вівторок, 20.02.2018, 08:06Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Главная » 2016 » Травень » 26 » Тиждень циклової комісії загальноосвітніх дисциплін
Тиждень циклової комісії загальноосвітніх дисциплін
14:00

Проведення  тижня  циклової  комісії
загальноосвітніх  дисциплін

В ВНЗ Кіровоградському технікумі механізації сільського господарства  18.04.2016 – 22.04.2016 відбувся тиждень циклової комісії. Були проведені цікаві, змістовні заходи, в яких приймали участь студенти перших  та третіх курсів. В проведенні тижня приймали участь всі викладачі циклової комісії.
Викладачі Кабак Н.В. та Царенко О.Д. провели хіміко – біологічну вікторину «Ерудит» з групами  Ю-152 та М-152. Команди «Дослідники» та «Біологи», капітанами яких були Харченко В (Ю-152) та Кистерський Є (М-152),  змагалися між собою. Ця вікторина мала пізнавально-навчальний зміст. Команди набрали однакову кількість очок, тому перемогла «Дружба».

 


Ці викладачі провели конкурс плакатів «Мій родовід». Переможцями в конкурсі стали студенти:

І місце – Шкатула Р. група  Е-151,  ІІ місце – Іщенко М. група М-152, ІІІ місце – Жученко О. група К-152.


Виховний захід «Інформаційні пазли» провели викладачі Апанасенко В.М. та Апанасенко О.М.. В ньому прийняли участь студенти перших курсів груп Б-151, Ю-152, Е-151, М-154.

Переможцями стали студенти групи Ю-152, які зайняли перше місце.


Викладачі Бажан А.П. та Масенко Н.М. провели виховний захід КВК «МіФ», в якому прийняли участь студенти групи М-151 та М-152.

Команди набрали однакову кількість очок, тому перемогла «Дружба».
Захід показав різноманітність використання фізичних та математичних знань у повсякденному житті; він спрямований на виховання пізнавального інтересу до вивчення математики і фізики, на вміння працювати самостійно та в групі, обґрунтовувати свою точку зору, формування  почуття колективізму.
Були проведені олімпіади з математики, фізики та основ інформатики викладачами Кондратенко І.В., Крижанівським М.В. та Коренєвським О.М..

Переможцями стали: з математики – студент групи К-152 Желовніков Б. та студент групи Е-151 Міщенко Я., з фізики – студентка групи Б-151 Жабська К., з основ інформатики – студенти групи М-152 Кистерський Є. та Буртний О.

Краснопольська Л.І. провела конкурс на кращого знавця 1С Бухгалтерія з групами Б-131 та Б-132. Переможцем стала студентка групи Б-131 Черноморець Д.

Викладач Черепеня Л.В. провела вікторину «Уважний та кмітливий» зі студентами групи Б-151.

Крижанівський М.В. Провів гру «Морський бій» зі студентами групи М-154.

Математичний квест «У пошуках істини» провела викладач Кондратенко І.В.. В цьому заході  приймали участь студенти груп М-153, М-154, Е-151.

Всі заходи спрямовані на розвиток пошукової  пізнавальної  активності студентів, розвиток логічного мислення, кмітливості, наполегливості, просторового уявлення. Вони сприяли розвитку інтелектуальних і творчих здібностей студентів. Зміст проведених олімпіад, конкурсів та інших заходів направлений на узагальнення та поглиблення знань дисциплін та сприяє  зацікавленості вивчення дисциплін загальноосвітнього циклу.

 

Голова циклової комісії
загальноосвітніх дисциплін  Черепеня Л.В.

Просмотров: 328 | Добавил: ktmsh | Теги: викладач, студенти, технікум, тиждень циклової комісії, тиждень циклових комісій, загальноосвітніх дисциплін | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook odnoklassniki twitter vkontakte youtube Google+
Пошук
Додати до фавориту
Друзі сайту
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання