Вівторок, 20.02.2018, 08:04Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Главная » 2010 » Листопад » 29 » Електрики-Практика за кордоном
Електрики-Практика за кордоном
14:59

Практика за кордономМолодший спеціаліст технік - електрик повинен готуватися для роботи в господарствах (підприємствах, організаціях) сільськогосподарського напрямку, як керівник (організатор) і виконавець технологічних операцій по монтажу, налагодженню, технічному обслуговуванню та ремонту електрообладнання і засобів автоматизації у сільськогосподарському виробництві.
Однією із складових циклу професійної підготовки техніків-електриків є практична підготовка під час навчальних та виробничих практик. Вона дає змогу не лише закріпити знання отримані під час теоретичних занять, а й застосовувати їх, та отримати  практичні навички при роботі в реальних виробничих умовах у колективі.
Виробничу технологічну практику студенти ВНЗ "Кіровоградський технікум механізації сільськогосподарського виробництва" проходять в сільськогосподарських підприємствах області, що займаються виробництвом та переробкою сільськогосподарської продукції. Це забезпечує тісний зв’язок з виробництвом та дає змогу оперативно реагувати на зміни у галузі технології виробничих процесів, стану їх електрифікації і коригувати зміст навчального процесу.
Цікавим та корисним є ще один напрямок у практичній підготовці студентів, а саме проходження практики за кордоном. З 20.07.2010р. до 20.09.2010р. студент технікуму Омельченко Артем Володимирович був запрошений до агрономічного господарства "Рольне" с. Войцеховіце, Варшава, яке займається вирощуванням пшениці, технічних культур та овочів. Пшениця безпосередньо в господарстві підлягає переробці з подальшим виробництвом у власній пекарні хлібобулочних виробів. Реалізація хлібобулочних виробів вийшла на міжнародний рівень, зокрема один з споживачів є мережа "Макдональд".
Під час практики студент проходив стажування в партнерській  електротехнічній фірмі "Андекс", де ознайомився з технологіями проведення монтажних робіт, обслуговування електротехнічних установок, використанням сучасних засобів електротехнічних вимірювань.
В господарстві студент в складі підрозділу електротехнічної служби підприємства виконував монтаж зовнішніх та внутрішніх електропроводок, проводив обслуговування електроустановок на пекарні, машино-тракторному парку та інших об’єктах, отримав навички по роботі з електроустаткуванням різних закордонних виробників.Для Артема практика запам’ятається, ще й тим, що він мав змогу порівняти рівень виробництва, діяльності електротехнічної служби  з вітчизняними та в майбутній свої роботі використати даний досвід.

Керівник підрозділу електротехнічної служби підприємства Анджей Салата характеризує  Омельченко Артема, як здібного студента, з високим рівнем підготовки, що здатен вирішувати практичні виробничі завдання.
Він висловлює щиру подяку і шанування дирекції технікуму, педагогічному колективу за підготовку спеціалістів високого рівня.Викладач електротехнічних
дисциплін Ковальов В.О.
Просмотров: 1091 | Добавил: ktmsh | Теги: Варшава, практика за кордоном, Омельченко, електрик, студент, Польша | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook odnoklassniki twitter vkontakte youtube Google+
Пошук
Додати до фавориту
Друзі сайту
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання