Субота, 26.05.2018, 08:27Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ленченко Л.В.


Ленченко Лідія Валеріївна
Спеціаліст першої категорії, завідувач кабінетом «Основи нарисної геометрії, інженерна і комп’ютерна графіка». Викладає дисципліни: "Основи нарисної геометрії та інженерна графіка", "Інженерна і комп’ютерна графіка".
Ленченко
Дисципліни «Основи нарисної геометрії та інженерна графіка», та «Інженерна і комп’ютерна графіка» є одними з фундаментальних дисциплін в нашому навчальному закладі і спрямовані на оволодіння навичками зображення об’єктів, та вивчення вимог і особливостей оформлення креслень цих об’єктів, будь то складальний виріб, будівля чи схема. За допомогою креслень інженер будь-якої спеціальності викладає свої технічні думки, та має змогу розуміти за кресленням конструкцію та принцип дії зображеного механізму чи споруди.
Знання з даної дисципліни знаходять відображення майже в усіх дисциплінах які вивчаються в нашому навчальному закладі, окрім того виробничий процес неможливий без знання базових дисциплін серед яких не останнє місце займає і нарисна геометрія.
Не секрет що в кресленні одним з найголовніших факторів, які забезпечують якісний показник знань студентів є наочність, а вдале поєднання дидактичних принципів є запорукою цих знань. Інструментами інноваційних пошуків та постійного вдосконалення навчального процесу за останні роки в нашому навчальному закладі створено потужну базу для сучасного заняття а саме:
- ведеться робота по створенню предметних стендів, макетів та плакатів, на сьогднішнй день плакатне господарство оновлено більш ніж на 50 відсотків;
- розроблено сучасні збірники завдань до самостійного опрацювання тем студентами, інструкційні картки та картки тестового контролю з дисциплін «Основи нарисної геометрії і інженерна графіка», «Інженерна та комп’ютерна графіка;
- запроваджуються в навчальний процес новітні освітні технології у вигляді електронних інструкційних карт, сучасних відеофільмів – власної розробки, електронних тестів тощо. Тенденції часу вимагають від майбутніх фахівців, що навчаються в нашому навчальному закладі, поглибленого вивчення сучасних технологій створення креслень
1 2
 І треба сказати що саме електронний кульман викликає у студентів найбільшу зацікавленість у вивченні дисципліни. Студенти із задоволенням  приходять в позаурочний час попрацювати в лабораторії не тільки над запланованими завданнями, а і над творчими роботами що стосуються оформлення аудиторії
4
 Для забезпечення самореалізації найбільш активних та перспективних студентів, організовуються різноманітні конкурси та олімпіади, як загальнотехнікумівські так і обласного рівня.
5
При кабінеті працює гурток технічної творчості, робота якого дає змогу студентам виявити свій творчий потенціал, та спрямована на підвищення рівня знань з дисципліни і зацікавленості студентів.
З метою обміну досвідом та вдосконаленням методики викладання  2-чи на рік проводяться засідання обласного методоб'єднання викладачів дисципліни, що дозволяє підтримувати сучасний рівень освіти.
8 9
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook odnoklassniki twitter vkontakte youtube Google+
Пошук
Додати до фавориту
Друзі сайту
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання