Четвер, 15.11.2018, 04:35Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 15
Гостей: 15
Користувачів: 0

ВІДДІЛЕННЯ 5.03050901 «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК»


Buh
alfabet2ідділення "Бухгалтерський облік" було створене у Знам’янському сільськогосподарському технікумі. З 1976 року переведено до Кіровоградського технікуму механізації сільського господарства. З 1990 по 1995 рік відділення готувало спеціалістів за двома напрямками: бухгалтер та економіст з бухгалтерського обліку. З 1996 року по 2000 рік лише одного – бухгалтерів. З 2001 року при ліквідації Кіровоградського сільськогосподарського технікуму до відділення приєднано спеціальність "Комерційна діяльність", як єдиного економічного напряму підготовки спеціалістів. Отже, з 2001 року по нинішній час відділення готує спеціалістів двох напрямів: бухгалтера та організатора комерційної діяльності.
Першим завідувачем відділення був Кухаренко Андрій Пилипович з серпня 1976 року по червень 1983 року. З червня 1983 року по вересень 1989 року завідувачем відділення був Трутнєв Віктор Олексійович. В період з вересня 1989 року по вересень 1994 року на посаді завідувача відділення працювала Найда Світлана Григорівна. З вересня 1994 року по нинішній час керує відділенням "Бухгалтерський облік" Дякуненко Валентина Миколаївна, випускниця технікуму 1985 року. У 1991 році закінчила Дніпропетровський державний аграрний університет, після закінчення якого почала працювати у коледжі.
dyakunenko
Завідуюча відділенням "Бухгалтерський облік" Дякуненко Валентина Миколаївна
В період з 1977 по 2014 рік відділенням підготовлено 4090 спеціалістів, з них 782 випускники закінчили навчальний заклад, одержавши диплом з відзнакою. На відділенні створено всі необхідні умови для підготовки висококваліфікованих кадрів зі спеціальностей "Бухгалтерський облік" та "Комерційна діяльність".
1C
Студенти на занятті з дисципліни "Інформатика та комп’ютерна техніка"
На відділенні вже звичним стало проводити тиждень циклової комісії спеціальних дисциплін, під час якого, кожного року проводяться олімпіади, конкурси, вікторини, а також зустрічі студентів випускних курсів зі спеціалістами податкової інспекції, казначейства, банківських установ, контрольно-ревізійних управлінь, головних бухгалтерів сільськогосподарських підприємств.
library
Конкурс "Справжній фахівець" серед студентів відділення "Бухгалтерський облік"
choir
Дівочий хор – учасник всеукраїнського конкурсу "Софіївські Зорі"
girl
Конкурс "Особливості національної кухні"
Викладачі та студенти відділення мають чималі здобутки не лише у нашому навчальному закладі, а і за його межами. Так на протязі останніх років, в період з 2000 по 2014 рік студенти відділення брали активну участь у зльотах відмінників, які проводились під егідою Міністерства аграрної політики України. Це такі студенти, як Перепаденко Олександр (2001 р.), Редько Альона (2003 р.), Дмитрієва Валентина (2008 р.), Ковальова Анастасія (2009 р.) та інші.
otlichniki
Зліт відмінників під егідою Міністерства аграрної політики України
Викладачі відділення підтримують тісні зв’язки з редакцією газети "Все про бухгалтерський облік" на протязі дев’яти років, в результаті співпраці редакцією газети надсилаються листи-подяки від редакції газети усім батькам випускників відділення, та "Путівки в життя" для тих випускників, що закінчують навчальний заклад з відзнакою, які вручаються разом з дипломом.
На протязі всього періоду існування відділення підтримує тісні зв’язки з сільськогосподарськими підприємствами області. Студенти випускних курсів проходять переддипломну практику та пишуть курсові роботи за даними базових підприємств, серед яких ЗАСТ "Надія" Кіровоградського району, СВК "Нива" Кіровоградського району, СФГ "Покровське", СФГ "Високобайрацьке", Державна сільськогосподарська дослідна станція та інші.
excursion
Екскурсія студентів в передове сільськогосподарське підприємство

Щороку на відділенні проводяться зустрічі студентів випускних курсів зі спеціалістами даних підприємств, зазвичай на них запрошують головних бухгалтерів з одного із зазначених підприємств, чи працівників податкових служб, казначейства, установ банку тощо.
Відділення також співпрацює з ВНЗ 3-4 рівнів акредитації, щодо обміну досвідом чи щодо подальшого навчання студентів. Так, укладено договори на ступеневу освіту з Уманським державним аграрним університетом, Кіровоградським інститутом регіонального управління та економіки, Кіровоградською філією Полтавського університету споживчої кооперації та іншими.
В даний період на відділенні працюють викладачі, які вносять вагомий внесок в розвиток і становлення відділення: Дякуненко Валентина Миколаївна, Григоренко Ольга Григорівна, Гайдар Вікторія Миколаївна, Різа Валентин Мухамедович, Удовенко Тетяна Олексіївна, Пеліпака Тетяна Василівна, Кузнєцова Ольга Валентинівна та інші.

teachers
Викладачі відділення "Бухгалтерський облік"
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook twitter youtube Google+
Пошук
Додати до фавориту
Друзі сайту
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання