Четвер, 15.11.2018, 04:41Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 12
Гостей: 12
Користувачів: 0

5.10010102 "Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі


spec
reshitko zav-otdel
інженер-механік-педагог, спеціаліст вищої категорії. Нагороджений Грамотою Міністерства освіти України. Працює в коледжі з 1986 року.

Підготовку за спеціальністю "Електрифікація сільського господарства" у коледжі почали з 1946 року, а з 1965 року була відкрита спеціальність "Механізація і електрифікація тваринництва".
Підготовка за спеціальністю "Електрифікація і автоматизація сільського господарства" у коледжі розпочали з 1992 року на базі ліквідованої спеціальності "Механізація і електрифікація тваринництва".

Основні завдання відділення:
  • Підготовка кваліфікованого фахівця, конкурентоздатного на ринку праці.
  • Підвищення зацікавленості до вибраної професії і подальше вдосконалення професійної діяльності.
Випуск спеціалістів

Роки Підготовлено спеціалістів (всього) В тому числі з відзнакою
Спеціальність "Електрифікація сільського господарства"
1949-1958 406 54
Спеціальність "Механізація і електрифікація тваринництва"
1969-1992 1366 85
Спеціальність "Електрифікація і автоматизація сільського господарства"
1995-2014 738 82

Пройде десяток-другий років і на зміну нинішнім майстрам, інженерам, керівникам підприємств прийде нове покоління технічних кадрів, готувати які потрібно вже сьогодні, щоб був у них час попрацювати, пройти всі ступені виробництва, а вже потім очолити підприємство, або керувати виробничим процесом.
Мета відділення - виховувати високопрофесійних фахівців, які можуть освоювати нові технології, що забезпечують прорив в основних промислових комплексах.
З спеціальності викладаються 10 дисциплін гуманітарної і соціально-економічної підготовки, 11 дисциплін математичної та природничо-наукової підготовки, 17 дисциплін професійної та практичної підготовки. Дисципліни, що викладаються на відділенні, повною мірою забезпечені навчально-методичною літературою і іншими дидактичними матеріалами, включаючи навчально-методичні комплекси. В навчальному процесі широко використовуються результати досліджень по актуальних напрямах електрифікації і автоматизації сільського господарства, підвищенню надійності енергопостачання сільських споживачів, оптимізації режимів роботи електротехнічного устаткування, по застосуванню нетрадиційних джерел енергії, вдосконаленню і створенню нових енергозбережних технологій.

levancov

На відділенні працюють висококваліфіковані викладачі, якими щорічно випускаються різні навчальні посібники, методичні вказівки, робочі зошити тощо.
За роки навчання наші студенти отримують якісні знання, набувають необхідних практичних навичок.
На відділенні налагоджені тісні інтеграційні зв'язки навчального процесу з виробництвом, де студенти проходять виробничу практику, удосконалюючи свою професійну майстерність.
Про якість отримуваних знань наочно свідчить і такий факт, що випускників відділення запрошують працювати на відомі підприємства.
Високий рівень теоретичної підготовки молодих фахівців у поєднанні з широтою практичних навиків і умінь, їх здатністю і готовністю до спеціалізації у вужчих областях гарантують конкурентоспроможність випускників відділення електрифікації на ринку праці.
Підтримуються зв’язки з виробництвом, такими підприємствами: ЗАТ "Агроелектромонтаж", проектний інститут "Агропроект", ВАТ "Кіроаоградобленерго", СВК "Нива" Кіровоградського району , а також з Кіровоградським державним технічним університетом.
Велика робота проводиться відділенням по організації навчально-виховної діяльності, зокрема щоденний регулярний контроль за проведенням занять, успішністю відвідуваністю кожної групи.
На відділенні склались і підтримуються добрі традиції регулярно проводити зустрічі з випускниками різних років. Перспективи розвитку відділення пов'язані з впровадженням електрифікованих і автоматизованих стаціонарних і мобільних установок в технологічні процеси рослинництва і тваринництва; вдосконаленням електроустаткування і засобів автоматизації, розвитком нових екологічно чистих технологій, контролем параметрів і управлінням біологічними об'єктами сільськогосподарського виробництва.

Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook twitter youtube Google+
Пошук
Додати до фавориту
Друзі сайту
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання