Четвер, 24.05.2018, 06:23Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Закладки
Статистика
Полный анализ сайта Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0

5.03040101 "Правознавство"


letter исококваліфікованих фахівців - юристів за спеціальністю "Правознавство" готує Вищий навчальний заклад "Кіровоградський технікум механізації сільського господарства".

Технікум здійснює освітню діяльність, пов’язану з наданням вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" за спеціальністю 5. 03040101 "Правознавство" на підставі ліцензії Міністерства освіти і науки України (рішення Державної акредитаційної комісії від 01.07.2008 № 72).

Відділення "Правознавство" було створено на базі Кіровоградського сільськогосподарського технікуму. Підготовка фахівців ведеться з 1991 року. У 2001 році відділення було переведено до Кіровоградського технікуму механізації сільського господарства.

Навчальний процес організований з урахуванням сучасних інформаційних технологій навчання та орієнтується на формування освідченої, гармонійно розвиненої особистості, здатної до змін і розвитку в соціально-культурній сфері, в галузях техніки, технологій в системах управління та організації праці в умовах ринкової економіки.

Практична підготовка із спеціальності проводиться у відповідних кабінетах та лабораторіях. З фундаментальних дисциплін організовані навчальні практики, на яких студенти роблять перші кроки практичної підготовки у стінах навчального закладу.

sinenok

Завідувач відділення "Правознавство" Сіненок Тетяна Олексіївна
За майже 20-ти річну діяльність відділення випустило понад 2000 тисячі спеціалістів, які працюють юрисконсультами, прокурорами, нотаріусами, адвокатами, слідчими. Вони постійно підтримують зв’язок з відділенням та надають посильну правову допомогу колективу викладачів та студентам.

Педагогічний колектив відділення "Правознавство" Вищого навчального закладу «Кіровоградський технікум механізації сільського господарства» весь час піклується про якість навчання студентів на відділенні. Для цього крім основних форм занять проводяться диспути, колоквіуми, конференції, семінари, олімпіади на різні теми, що примушує студентів відстоювати свою власну думку цивілізованим шляхом, як це належить юристу.

Переддипломну виробничу практику студенти відділення "Правознавство" проходять в Головному управлінні юстиції, в базових та кращих сільськогосподарських підприємствах, фермерських господарствах, акціонерних товариствах, фірмах та філіях підприємств, які дають можливість виконати програму практики студентам на підставі укладених договорів.
У технікумі працює "Громадська юридична консультація", яка, крім юридичних послуг організовує проведення зустрічей з працівниками органів МВС, суду, прокуратури, нотаріату.

Для заохочення успішності та активності студентів на відділенні щорічно проводяться конкурси "Кращий студент відділення", "Містер-Х", "Феміда", "КВК", "Брейн-ринг"; олімпіади, тематичні вечори та вечори відпочинку, рольові ігри, конференції, диспути на актуальні сьогоденню та студентам теми: "Смертна кара: так чи ні", "Сурогатна матір: так чи ні", "Шляхи відродження українського села в сучасних умовах" та інші.

stud

Студенти відділення "Правознавство" постійно беруть участь у різних навчально-виховних заходах поза межами технікуму, де займають призові місця.

stud2

Хочеш відчути реалії студентського життя? Стань студентом відділення "Правознавство" ВНЗ "Кіровоградський технікум механізації сільського господарства".
Форма входу
Ми в соц.мережі
facebook odnoklassniki twitter vkontakte youtube Google+
Пошук
Додати до фавориту
Друзі сайту
Знайти роботу
Agrocareer.com
Календар-інформер
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання